Jak ušetřit přírodu a zároveň i vlastní kapsu?

Nový rok se stále blíží a mnohé firmy už teď přemýšlejí, jaké novoroční přání zvolí, co do nich napíši a komu všemu je rozešlou. Ve většině případů přání rozesílají pomocí pošty, ale jde to udělat poněkud jednodušším a lepším způsobem.

Používejte emailovou novoročenku

Když novoročenku posíláte pomocí pošty, tak jde o poměrně dlouhý proces a také poněkud nákladný, protože musíte zaplatit návrh novoročního přání, pak jeho tisk a následně ještě obálky a známky. Navíc to musíte dělat několik dnů, ne-li týdnů dopředu, aby novoročenka přišla všem včas. Nebojte se využít i jiný způsob, jako je emailová novoročenka, kterou ušetříte nejen náklady na tisk, obálky a podobně, ale také mnoho času. A samozřejmě tak hájíte i zájmy přírody! Na každý kus papíru se kácí stromy a vzhledem k tomu, že dáte přednost internetové formě, tak papír nebudete potřebovat a tím se podílíte na tom, že daný strom bude o něco déle živý.

Nechceme novoročenku ve spamu

Pravdou, že mnoho emailů, obzvláště ty, které obsahují obrázky a podobně, lidem padají do spamu. Čehož se také mnohé firmy obávají, že si objednají online nebo emailovou novoročenku a ona, namísto toho, aby se zobrazila, tak se stane spamem a daná osoba jí vymaže, aniž by se podívala, o co jde. Avšak nemusíte mít strach, protože se jedná o firmu, která má jistá léta zkušeností a praxe a umí s tímto pracovat. Proto také zajistí, aby se emailová novoročenka zobrazovala správně. Vašemu příjemci potom přijde novoroční přání ve formě emailu tak, že se celá novoročenka objeví v těle zprávy, a ne jako příloha. Což je opravdu velká výhoda, protože bez jakýchkoliv obtíží si jí prohlédnou úplně všichni.

Originalita i přes email

Samozřejmě, že i když jde o emailovou novoročenku, tak se nemusíte obávat kvality a originality. Vy sami si určíte, co by měla novoročenka obsahovat a také, jak by měla vypadat. Můžete si vybrat z několika velice zajímavých a zdařilých motivů, které jsou nabízený jako šablony, z kterých vám následně bude vytvořeno vaše novoroční přání. Můžete emailovou novoročenku pojat vtipně a vybrat některý kreslený motiv anebo se můžete vrátit v čase a zvolit retro motiv, či zůstanete u klasiky a vyberete zimní a vánoční motivy či tradiční barvy. Vaše fantazie je neomezená, tak ji využijte i při výběru originálního novoročního přání.

Emailová novoročenka není jen levnější variantou, ale také jednodušší a hlavně ohleduplnější vůči přírodě, proto ji mnozí preferují.