Když muži jedna žena nestačí

Není žádnou výjimkou, že má muž kromě své partnerky, ještě i milenku a neděje se tak pouze u bohatých a slavných mužů, ale děje se to kdekoliv. Muži jsou lovci, kteří potřebují neustále svou kořist lovit a to přesto, že už mají uloveno. Často se tak stává, že má muž partnerku a milenku a ani jedné se nehodlá vzdát. Vyhovují mu obě dvě. Každá z nich mu dává něco.

Existuje spousta žen, které vědí, že nejsou v životě muže jediné a přesto to tolerují. Důvodem je to, že pro nás muž znamená mnoho a že jej nechceme opustit. Doufáme také v to, že to našeho muže přestane brzy bavit a v jeho životě zůstaneme jen my. Jenže se trápíme a to není vůbec správné. Zaslouží si nás? Přeci ale neustoupíme a nepřenecháme našeho přítele sokyni jen tak.

Takovéto situace nejsou v dnešní době novinkou, ony byly i dříve, ale nemluvilo se o nich. Lidé si dávali při nevěře větší pozor, protože rodina byla mnohem důležitější. V dnešní době je mnoho mužů, kteří veřejně přiznají to, že mají manželku i milenku a podle toho to pak také vypadá. Lidé už to neberou jako věc, kterou by měli tajit, ale naopak vidí, že pokud se touto věcí pochlubí, nikdo je nezavrhne, ale co víc, budou vypadat jako borci, co si to mohou dovolit. Milenka s manželkou spolu vedou boj a to pokud o sobě vědí. Každá chce vyhrát a proto ani jedna neustupuje.

Manželka doufá, že muž zůstane s ní a milenku opustí, protože jej to s ní přestane bavit. Doufá, že dá přednost své rodině a milenka zas doufá v to, že je v mužově životě náhražka za nefunkční manželku a že se jí brzy podaří být v mužově životě místo ní. Ani jedna se většinou nevzdává a vyčkává na to, jak se muž rozhodne a dělá tedy maximum proto, aby vyhrála. To muži samozřejmě lichotí a cítí se jako král, o kterého se vede boj. Navíc v očích ostatních vypadá dobře, protože si může dovolit mít dvě ženy najednou a to mu také velmi lichotí.