Jak si udělat krásné nehty

Krásné nehty jsou vizitkou každé ženy. Základem jejich krásy by měl být hlavně přirozený lesk, vysoká pevnost, a na první pohled zdravý vzhled. V tomto ohledu musí zapracovat každá žena, jelikož tento aspekt ovlivňuje hlavně životní styl, kvalitní strava, a dostatek vitamínů, které mají na celkovou kvalitu nehtů velký vliv. Následně je možné přistoupit i k drobným „vylepšením“, a to ve formě manikúry. Ta někdy funguje i jako krycí manévr v případě nevzhledných přírodních nehtů.

Dokonalý vzhled nehtů zvládnete i doma

Základem nehtů je samozřejmě lak. Odstín závisí hlavně na našem celkovém vkusu, a trh tak nabízí poměrně širokou škálu možností, jakým směrem jít. A kromě tohoto laku se vám bude jistě hodit také lak průhledný, a následně lak vhodný pro francouzskou manikúru. To je v principu vše, co nám může pomoci v tom, aby naše nehty byly krásné a dokonalé.

Základem by měl být právě lak podkladový, tedy průhledný. Jakmile je suchý, stačí si vzít třeba daný lak na francouzskou manikúru, který naneseme pouze na okraj nehtu, a to v podobě tenkého proužku. Následně stačí znovu aplikovat světlejší odstín laku, a nehet je hotový.

Nebojte se ani různých vzorů

A zatímco tento postup je naprostým základem, a je ideální v případě, kdy chcete vypadat hlavně elegantně, existují i další postupy, třeba v podobě vzorů, díky kterým tak můžete vyjádřit třeba svou extravaganci, nebo jedinečnost. V tomto ohledu existuje celá řada různých technik a možností, ale tím nejčastějším jsou jak různé malůvky, tak i možnosti ve formě drobnějších obtisků, které jsou právě na nehty určeny. Stejně tak oblíbené jsou třeba i možnosti razítek, popřípadě také drobných kamínků, které lze do nehtu, tedy ještě do mokrého laku vsadit, a ten následně zatuhne. Zkrátka nápadů, jak si udělat dokonalé nehty podle vás, je více než dost. Stačí si jen pořídit potřebné pomůcky, potřeby a zdobení. Velký výběr vám nabízí specializovaný e-shop www.rajnehtu.cz.