Jak se zbavit kruhů pod očima

Nevyspání, dědičnost, ale i nedostatek pitného režimu, nebo přemíra soli. To vše je něco, s čím se potýká každý z nás, ale málokdo již ví, na co mají všechny tyto situace vliv. Jsou to hlavně kruhy pod očima, které mohou být z hlediska krásy každé ženy poměrně výrazným problémem. Přitom pokud se tedy zaměříme na zmíněné nejdůležitější aspekty, které tento problém způsobují, můžeme mít vyhráno.

Vsaďme na účinné babské recepty

A pokud se v tomto ohledu nic nedaří, rozhodně není důvod k zoufání. Jejich zmizení totiž můžeme podpořit dalšími možnostmi, jako je obyčejný heřmánkový čaj. Tedy abychom byli konkrétní, využívají se pouze zalité pytlíky, které jsou již ochlazené. Následně je stačí na několik minut přiložit na oči. Stejný účinek a stejnou aplikaci má také plátek běžné salátové, a samozřejmě čerstvé okurky. A k tomu všemu stačí přidat dostatek spánku, a problém může být vyřešen.

A i když vše dodržujeme jak se má, a problémy přece jenom neustávají, může být řešení jinde. V tomto případě je tak vhodné směřovat naše kroky k lékaři, který by tak mohl najít hlubší jádro problému, a s tím také najít konečně řešení a příčinu daného problému. Takové problémy, kdy je návštěva lékaře skutečně nutná, jsou ale velmi sporadické.

Co nezvládneme mi, zvládne za nás kosmetika

A co je poslední možností, jak se kruhů pod očima zbavit? Je to kosmetika. A zatímco výše uvedené návody a tipy byly vhodné především z dlouhodobého hlediska, a radami k tomu, jak kruhům předcházet, kosmetické pomůcky jsou krátkodobým, ale rychlým řešením.

Základem by tak měl být především korektor. Při jeho výběru se důkladně zaměřte hlavně na jeho odstín. Ten by měl být o něco světlejší, než je vaše pleť. Poté stačí jemná aplikace pod samotné oči, a následné přepudrování. A pokud nestačí, je ideální použití také kvalitního make – upu.