Jak se stát poradkyní v Oriflame

Oriflame je švédská přírodní kosmetika, jež netestuje své produkty na zvířatech. Ráda byste se stala i vy poradkyní a prodávala tak produkty této známé firmy, která již nepotřebuje reklamu? Pak se zaregistrujte. Jak na to? Znáte někoho, kdo kosmetiku Oriflame také prodává? Pak jej poproste o pomoc.

Registrace je zdarma. Díky registraci budete moci vydělávat na prodeji produktů, ale zároveň sama sobě nakupovat se slevou, která činí 25%. U Oriflame nezáleží na tom, kolik toho prodáte, sleva je stále stejná. V každém větším městě má Oriflame své studio, kam se taktéž můžete přijít zaregistrovat.

Oriflame studia jsou však i v některých menších městech a to například v Litvínově. Po registraci, můžete začít prodávat produkty této firmy a to vždy pomocí aktuálního čísla katalogu. Ten ukážete svým potenciálním zákazníkům, aby si mohli nabídku dobře prohlédnout.

Oriflame nenabízí jen kosmetiku, ale i vitamíny, wellness produkty, doplňky do domácnosti, doplňky k oblečení, šperky, náušnice, produkty jak pro děti, tak i pro muže. Díky tomu, že se zaregistrujete, dostanete od firmy mnoho dárků a také pozvánky na různé akce, které Oriflame pořádá.

Budete se moci jako poradkyně dozvídat vše, co k prodeji je nutné znát. Představí se vám novinky a budete zváni i na promo akce, kde máte šanci získat nové zákaznice. Výdělek je to celkem pohodlný a nenáročný. Prodávat produkty lze i přes internet.

Registrace je možná od 16 let. Jako poradkyně můžete získávat do svého týmu i další kosmetické poradce a mít profit i z jejich prodeje. Registrovat se můžete i přímo na stránkách www.oriflame.cz. Kosmetika Oriflame nabízí katalogový prodej, jež lze uskutečnit přes internetovou objednávku, ale i poštou.