Jak se vyrovnat s rozchodem

Byla jste zamilovaná až po uši, viděla ve vašem vztahu budoucnost, ale najednou je vše pryč a vy nevíte, co dál?Cítíte se prázdně, vyčerpaně, sklesle, samota je nesnesitelná, strašně to bolí a vy máte pocit, že pro vás život ztratil smysl? Není všem dnům konec.

Je čas na změnu. Zajděte si ke kadeřníkovi, na masáž, nakupte si něco pěkného na sebe a začněte žít dál. Chcete-li zůstat sama, zavřete za vším dveře a začněte si žít život podle svého. Není nic jednoduššího, než si dělat to, co sama chcete a nikomu nic neříkat.

Pokud chcete najít nového partnera, pak začněte chodit do společnosti. Najděte si nové koníčky, které vás budou bavit. Nová místa, znamenají poznání nových lidí. Neprohlížejte si každého muže, jako potencionálního přítele, ale nechte všemu volný průběh.

V dnešní době rozhodně nejste jediná, kdo zůstal právě sám. Takových je kolem nás hodně a hodně z nich nechce taktéž zůstat o samotě, proto nebude tak těžké se s někým seznámit. Nemusí to být hned, ale uvidíte, že se dočkáte.

Buďte v kontaktu s přáteli, protože to je velmi důležité. Ti vám pomohou odrazit se ze dna. Ti vám možná i dohodí nového partnera. Důležité je, nesedět jen doma a nepřemýšlet co by, kdyby. Zároveň se také nesnažte, svého ex kontaktovat. Pokud se již jednou rozhodl od vás odejít, těžko své rozhodnutí bude měnit.

Je to sice těžké období, ale vzpomeňte si na to, když jste byli zamilovaní a se svým drahým začínali chodit. Bylo to moc krásné, ty první chvíle jsou nezapomenutelné a zamilovanost je velmi příjemný stav. A teď si uvědomte, že právě toto máte opět před sebou a že vás to znovu čeká. Máte se tedy vlastně na co těšit