Jak se nalíčit na Silvestra?

Nalíčit se na silvestrovský večírek rozhodně není nic jednoduchého. Mnoho žen stráví několik hodin u zrcadla a nakonec se akorát odlíčí, protože si nejsou jisté, zda je jejich vizáž dokonalá. Rozhodně velmi záleží na tom, kde jste na večírek pozvané. Tak na jaký večírek jste pozváni?

Firemní večírek s kolegy

V případě, že máte firemní silvestrovský večírek, kde budou nejen kolegové, ale také vedení, tak by vaše líčení mělo být přiměřené. Většinou se tyto večírky konají v restauracích, kde se opravdu nehodí velmi výrazné líčení, a tak stačí, když přijdete stejně nalíčení jako do práce. Ideální je něco jemného, stačí použít řasenku pastelové oční stíny a lesk či rtěnku světlé barvy. Když se jedná o pracovní večírek, je důležité nic nepodcenit, protože se jedná o důležitou součást života. A přestože se to zdá poněkud zvláštní, i nevhodné líčení může způsobit ztrátu vašeho pracovního místa, což je opravdu zbytečné.

Posezení s přáteli

Téměř stejné pravidlo platí, když se sejde jen skupinka přátel a dohodnou se na silvestrovský večírek v restauraci či u některého z nich doma. Ani tento večírek nevyžaduje nic výrazného a klidně můžete přijít stejně, jako chodíte do práce, do města a podobně. Někteří lidé si společně s přáteli objednávají i různé chaty, na které se výrazné líčení opravdu nehodí. Naopak vůbec neuškodí, když líčidla necháte úplně doma, aspoň si vaše pleť odpočine. Pravdou je, že někteří kamarádi si jistě neodpustí vtipnou poznámku, že vás bez líčidel nepoznávají.

Večerní róba a luxus

Někteří lidé si chtějí oslavu nového roku užít v luxusu a kupují si vstupenky na různá společenská představení či navštěvují nějaké kulturní akce, které vyžadují nejen večerní róbu, ale také adekvátní líčení. Na tento silvestrovský večírek byste naopak neměli přijít úplně všedně, a tak vyměňte jemné líčení za něco honosnějšího. Velmi vhodné je například kouřové líčení anebo velice trendy třpytivé oční stíny a podobně.

Na Silvestra na diskotéku

A pak jsou lidé, kteří si chtějí Silvestr opravdu užít a to nejlépe ve víru lidí a tance. Mnohdy se jedná o dámské či pánské jízdy na diskotékách. Zde je jen na vás, jaké zvolíte líčení. Vzhledem k tomu, že se jedná o večerní akci, která zavání zábavou, můžete zvolit kouřové líčení a klidně i moderní třpytivé prvky. Avšak pokud se v tomto líčení necítí jako ve vlastní kůži, vůbec nic se nestane, když přijdete nalíčená, tak jak jste zvyklá. Hodí se i jemné líčení anebo klidně můžete přijít i nenalíčená. Jelikož se nejedná o nějakou společenskou událost, tak to nevyžaduje žádné speciální líčení, ale jsou ženy, které rády zdůrazní své klenoty a právě v tomto případě se mohou opravdu odvázat a zvolit téměř cokoliv.

Nalíčit se na Silvestr není nic složitého, neboť líčení je každodenní činnost spousty žen. Ovšem zvolit správný druh líčení už může být poněkud složitější.