Jak proměnit sen o ideálním domově ve skutečnost?

Muži tvrdí, že jsou doma tam, kde mají svou postel. Oproti tomu ženy jsou ve svých hodnoceních na téma domov mnohem náročnější. Bylo by povrchní a naivní myslet si, že ve středu jejich zájmu je pouze pohodlí. Většina žen preferuje jistotu a bezpečí. Takové místo je dle jejich mínění pro život rodiny ideální.

Sen o dokonalém domově a klidném životě promění ve skutečnost nové byty Malešice. Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech. V přelidněné Praze znamená oázu soukromí a bydlení rázu typu maloměsta. Malešice jsou určeny především těm, kdo ocení soukromí s blízkostí přírody.

Život jako v pohádce

Co byste řekli na výhled z vaší postele na les, rádi byste cítili z okna vůni jehličí a slyšeli zpěv slavíků? V Malešicích dennodenní realita. Budete bydlet s přírodou za zády a do skutečného lesa to bude jen pár minut chůze, přestože budete jen pár minut vzdáleni od tepajícího centra hlavního města, ale přesto na klidném a bezpečném místě. Tam, kde se jakoby zastavil čas, kde se stačí jen zhluboka nadechnout.

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. Byty v pražských Malešicích se stanou místem, kan se budete rádi vracet.

Moderní design a vysoké nároky na soukromí

Developerský projekt Malešický Háj charakterizuje minimalistická architektura, užití přírodních materiálů, promyšlené funkční dispozice. Na první pohled zaujme osobitá čistá krása prostoru, ve kterém se snoubí obsah i forma, kde nic nechybí, nic nepřebývá. Jednoduše dokonalost. Chcete být její součástí? Nečekejte dlouho, byty jdou na dračku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *