Jak přežít Valentýna bez partnera

Ne všichni máme to štěstí, že máme partnera a dost možná patříte mezi ty, kdož jsou single a tak jde tento svátek mimo ně. Co když ale trpíte tím, že je vám to líto a mrzí vás, že lidé kolem vás Valentýna slaví a nakupují si zamilovaná přáníčka a dárky? Přejděte tento den jako kterýkoliv jiný a nezaobírejte se tím, že se slaví nějaký svátek zamilovaných. Vykašlete se na to a neřešte to.

Pokud máte domácího mazlíčka, tak kupte dárek jemu, protože on je tím, kdo vás miluje, je vám věrný a na rozdíl od lidí, vám vždycky věrný bude. Dost možná máte děti a tak si věnujte přáníčka a dárečky právě s nimi.

Není nic hezčího, než se se svými dětmi podělit o jejich lásku. Oni jsou také ti, kdo vás jen tak neopustí jen proto, že si najdou někoho lepšího.

Jestliže vás ale skutečně trápí to, že jste single a nikoho nemáte, tak potom vyrazte na nějakou Valentýnskou párty, kde se třeba i s někým seznámíte a kde třeba najdete protějšek, se kterým si budete rozumět a začnete společně tvořit pár. I takové akce se na Valentýna pořádají a jsou tu pro ty, kdož jsou sami. Dost možná je tento Valentýn pro vás tím posledním, kdy jste single a tak si ho užijte se vší parádou.

Jsou lidé, kterým přijde tento svátek trapný, stejně tak, jako se jim nelíbí Santa Claus. V obchodech ale díky marketingovému tahu vám tento svátek zamilovaných budou prodejci připomínat a budou vás nutit nakupovat srdíčka a přáníčka. Neslavíte-li jej, nebo pokud jej nemáte s kým slavit, tak to neřešte. Přejděte tento den jako každý jiný a dělejte, jako by se nic nedělo. Hlavně se netrapte. I když vám jej nejspíše připomene každá restaurace a každý obchod, tak to hoďte za hlavu. Je-li to nutné, zavřete se doma a věnujte se třeba úklidu, nebo něčemu prospěšnějšímu. Uvidíte, že z výsledné práce pak budete mít dobrý pocit.