Erotické prádlo aneb jak být svůdná

Každá z nás by měla mít ve skříni několik kousků krásného svůdného erotického prádla pro nevšední chvíle strávené se svým partnerem.

Dnes již na trhu najdeme spousty druhů sexy kousků v podobě korzetů, županů, punčoch nebo klasického setu podprsenky a kalhotek doplněné zajímavými podvazky.

Každá moderní žena občas podlehne pokušení překvapit svého milého nevšedním dárkem a co jiného než svůdné prádlo na krásné ženě potěší muže více a dodá společnému večeru ten správný nádech.

Odvážné ženy se nebojí využít ani odvážnější erotické prádlo. Své kouzlo zajisté mají i kostýmky které již dnes bez problémů najdeme ve většině obchodů s kvalitním dámským prádlem nebo v sexshopu.

Chcete se stát na chvíli zdravotní sestřičkou nebo pokojskou? Nebojte se využít zimního víkendu a trochu popustit uzdu své fantazii.

Mnoho žen dává přednost kvalitním materiálům jako je bavlna, lykra, viskóza nebo mikro bavlna.

Každý z materiálů má své charakteristické vlastnosti, pro které jsou v daný okamžik tou správnou volbou. Chcete-li, aby vám erotické prádlo dobře sedělo, je dobré investovat do svého pohodlí a pojistit si tak, že svým prádlem potěšíte nejen svého milého, ale i vy samy se budete cítit skvěle a užijete si tu chvíli, kdy budete mít prádlo ještě na sobě.

Důležitou volbou je i samotná volba barvy erotického prádla. Chcete-li vzbudit touhu a podpořit vášeň, sáhneme po červené barvě.

Černá podprsenka a kalhotky jsou klasikou, neboť vypadají nenápadně svůdně a to je často ten pocit, který chceme v muži probudit. Černá barva se skvěle hodí ke každé barvě vlasů a proto je jednou z nejoblíbenějších barev spodního prádla, kterou si ženy vybírají.

Ať si zvolíte podprsenku s kalhotkami tanga nebo si obléknete pouze průsvitný župánek, je dobře, že máte snahu držet krok s módou a dáte svému milému najevo, že vám záleží na tom, zda se mu líbíte.

Pár kousků pěkného erotického prádla totiž může velmi dobře okořenit pohasínající vztah a dát mu úplně nový směr.

Zdroj fotografie www.skvele-pradlo.cz

 

______________________________________________________________
> Od: „Jan Pokorný“ <honzik.pokorny@centrum.cz>
> Komu: „Soňa Pokorná“ <kralicinka@centrum.cz>
> Datum: 16.01.2015 20:52
> Předmět: PR článek
>

Url: http://www.skvele-pradlo.cz/eroticke-spodni-pradlo.html
Klíčová slova: erotické prádlo
Zadání: Chci článek, který bude o tom proč je fajn mít erotické prádlo (zvýšení sexuální touhy) a popis jaké materiály a komplety jsou dobré používat, případně za jakých situací se hodí jej brát na sebe atd.

SEO: použít 2x anchor text „erotické prádlo“ a 1x URL odkaz www.skvele-pradlo.cz (například na konci článku jako kontakt), použít obrázek (z webu).