Hledáte námět na dárky, kterými potěšíte muže i ženy? Tady jsou, nechte se inspirovat!

Jestli máte nedostatek nápadů, čím opět obdarovat k narozeninám nebo k blížícím se vánocům své nejbližší a přátele, určitě vám přijdou vhod následující tipy na hezká a užitečná překvapení!

Hodinky jako hezký doplněk každého muže

Také se vám stalo, že jste někoho potkali v hromadné dopravě, nebo v práci a vůbec jste si nevšimli, co měl na sobě, ale naopak jste nemohli odtrnout zrak od jeho či jejích hodinek? Přesně tohle se vám stane s hodinkami z webových stránek Mirppa.sk!

Můžete zde pořídit velmi působivé digitálky v mnoha barevných i stylových provedeních. Mohou mít jen číslicový ciferník, nebo zároveň i ručičkový. Nechybí modely ukazující den v týdnu, datum, stopky, hezké a zvláště v noci potřebné podsvícení displeje a další potřebné údaje. Kupříkladu hodinky Heat ze sportovních modelů, konkrétně typ 111-029. Zobrazení času je analogové i digitální, řemínek je pohodlný z PVC v kombinaci s kovem. Užitečná je také vodotěsnost nejen pro případ sprchy, ale i vydatného deště, tady u těchto konkrétně 3ATM!

Originální trička s potiskem

Dalším zajímavým dárkem jsou příjemná a hezká trička s potiskem. Vybrat můžete jak provedení pro muže, tak pro ženy. K těm nejoblíbenějším modelům patří třeba ten s pivem, s chameleonem, s hadem jenže před chvílí pozřel kočku, nebo třeba s rybičkami nebo periodickou tabulkou chemických prvků. Z nabídky, která aktuálně pojímá neuvěřitelných 248 potisků, si zaručeně vyberete hned několik kousků. Anebo obdařte vaše děti, i dětské velikosti zde nabízí.

Mimo triček s krátkým rukávem, tílek se vám jistě zvláště teď, s přicházející zimou, budou hodit i mikiny a spodní prádlo.

Užijte si vybírání a nákup dárků a zamyslete se nad jejich volbou. Konkrétně hodinky i oblečení nikdy nezklame!