Hledáte dárek, kterým vždy zabodujete? Vyberte zlatý prsten.

Šperky jsou předměty, kterými můžeme obdarovat ženy i muže kterékoli věkové kategorie. Evergreenem mezi nimi jsou zlaté prsteny, které se hodí věnovat k jakékoli životní události. Jejich velkou předností je i to, že se hodí téměř k jakémukoli outfitu a tak je obdarovaný může nosit takřka stále.

Jděte s dobou

Každá dívka i žena ocení prsteny s diamanty. Vybírat můžete typy jemné, decentní, hodící se pro mladší ročníky nebo svobodnou slečnu, kterou chcete požádat o ruku. Starší dámy nadchnete robustnějšími typy, které podtrhnou jejich důstojnost, váženost a zdůrazní, jak si je ceníte.

Jestliže víte, co osoba, pro kterou dárek vybíráte, raději nosí, vyberte prsten s bílého, žlutého nebo růžového zlata. V případě, že si nejste jisti, anebo nosí někdy bílé a jindy žluté zlato, zvolte prstýnek kombinovaný. Tyto druhy jsou zajímavé, originální a velmi dobře kombinovatelné.

Rozzařte ruku i ženu celkově

Pokud se poohlédnete po nabídce přinášející prsteny s diamanty, zjistíte, že jde o krásně se třpytící kousky. Právě díky dopadajícímu světlu či paprsků slunce na diamaty se ruka ženy doslova rozzáří. A nejen ta, kouzlo získá žena celkově, a to i v případě, že bude oblečena decentně.

Krásným je kupříkladu zlatý prsten z bílého zlata s ametystem. Nejenže má svůj půvab a obdarovanou spolehlivě „odzbrojí“, ale bez zájmu a okouzlení nenechá ani ty, kteří na prsten pohlédnou. Je vyroben z 14ti karátového zlata ryzosti 585/1000. Průměr kamene je 10 mm, i s okolním zdobením je průměr 14 mm. K prstýnku můžete věnovat i přívěšek a tak umožnit ženě nosit je jako soupravu.

Nakupujte u kvalitních prodejců

Abyste měli co největší možnosti a nabídka vás uspokojila, navštivte zkušený e-shop s velkou nabídkou a dobrou péčí o zákazníky. Takovým je obchod Sperky-nm.cz. Najdete tady zásnubní prsteny, šperky z chirurgické oceli, stříbra, přívěšky, náušnice, náramky, náhrdelníky i řetízky v mnoha podobách pro ženy i muže.

Sperky-nm.cz mají dlouholetou tradici, nabízí záruční i pozáruční servis, původ zlata i stříbra vám bude známý, navštívit můžete i kamennou prodejnu. K nákupu obdržíte malé překvapení i krabičku zdarma. Při nákupu nad 2 000 Kč je doprava zdarma.