Dokonalé nehty a žádné chloupky? Poradíme, jak na to

Snaha o neustále upravené nehty je vizitkou každé ženy. Dalším problémem jsou neustále dorůstající chloupky, a to jak v oblasti nohou, tak i na obličeji. Jak se zbavit obou těchto problémů díky chytrým přístrojům? To vám poradíme v tomto článku.

Elektrický pilník na nehty a bruska

Krásně zapilované nehty se dobře lakují a vypadají velmi pěkně. Jenže jejich úprava často trvá velmi dlouho a manuální pilník většinou nedosáhne takových výsledků. Pravidelné pilování se správnou technikou navíc zabraňuje nehezkému třepení a lámavosti nehtů. Elektrický pilník na nehty nabízí profesionální výsledky jako z nejlepších kosmetických salónů.

Pro snadné nanesení laku by nehty měly být krásně hladké. K tomu slouží bruska na nehty, která jemně vyhladí povrch. Výsledkem jsou krásně tvarované a jemně hladké nehty, na které je možné nanést běžný či například gelový lak. Pravidelná péče o nehty pomáhá zachovat jejich vitalitu a krásný vzhled.

Šetrný epilátor a dámský holící strojek v jednom

Dalším problémem, se kterým se musí ženy vypořádávat každý den, jsou chloupky. Rostou snad všude a boj s nimi je nekonečný. Možná úplně nejhorší jsou drobné chloupky na obličeji, které vypadají nepěkně při nanesení make-upu nebo při svitu sluníčka. S jejich odstraněním pomáhá epilátor na obličej. Můžete ho mít doma a nemusíte často navštěvovat drahé kosmetické salóny a stejně dosáhnete velmi dobrého výsledku.

Pro boj s chloupky v oblasti bikin nebo na nohou se hodí výkonný dámský holící strojek. Ten má vysoce kvalitní nerezovou žiletku, která odstraní i jemné a malé chloupky, ale zároveň brání proti pořezání. Životnost a výsledný efekt po použití tohoto přístroje je mnohem lepší než v případě obyčejných jednorázových žiletek. Dokonale hladké nohy nebo podpaží se tak stanou realitou díky jednomu všestrannému přístroji.