Dětské domečky nejen na zahradu

elegantnizena_01Máte-li zahradu či větší byt, neuděláte chybu, když svým ratolestím koupíte dětský domeček. Tento úžasný dárek si děti zamilují. Bude to jejich „hrad“ a útočiště, kde budou trávit většinu svého času. Domečky jsou vyrobeny především z kvalitních platů, které jsou odolné před povětrnostními vlivy. V nabídce výrobců v současnosti najdeme velké množství domečků v různých velikostech a vybaveních – stejně jako je tomu u skutečných domů. Nevěříte?

Patrové dětské domečky

Patrové dětské domečky se řadí mezi největší a nejkomplexnější výrobky, které můžete koupit. Mezi oblíbené zástupce patří dětský domeček MAISON DUPLEX. Domeček je patrový, do kterého se dá vylézt pomocí bezpečného žebříku až do podkroví. Stěny domečku jsou dvojité a zesílené, což zaručuje stabilitu a dostatečnou pevnost. Z boku domu je kuchyňský koutek spolu s nářadím a květináčem. Domeček se snaží být věrnou kopií skutečného domu. Na oknech jsou vytahovací rolety, které chrání před ostrým sluncem. Okenice a okna jsou otevíratelné. Mezi zajímavé a funkční detaily patří elektrický zvonek u dveří, který funguje na baterii a hraje pěknou melodii. Dětský domeček chrání anti UV filtr, který chrání barvy před silným sluncem. To zaručí nevyblednuti a dlouho zářivý vzhled. Výška domečku je 204 cm, půdorys 196 x 95 cm. Dveře mají velikosti 97 x 41 cm.

Dětské domečky s terasou a zahrádkou

elegantnizena_03Tyto domečky jsou unikátní především v tom, že vedou dítě k zahradničení. Mezi oblíbeného zástupce patří dětský domeček MAISON FLORALIE, který má 14 funkčních doplňků – květináče, hrábě, lopatku, židle a konvičky. Do květináčů můžete dát svým dětem zeminu a zasadit kytičky, o které se pak děti starají. Popřípadě je možné i do zahrádky navézt další zeminu a udělat malou skutečnou zahrádku – záleží jen na vaší fantazii.

Domeček má dvojité a pevné stěny. Dodává se v příjemné zeleno-bílé barvě s červenou střechou a nálepkami. Domeček má aktivní UV ochranu před sluncem, takže barvy vydrží dlouhý čas syté a nezměněné. Okna jsou taktéž otevírací s vytahovacími roletkami a u dveří najdeme elektrický zvonek. Výška domečku je 148 cm, délka 160 cm a hloubka 156 cm.

Dětské domečky pro princezny

Pokud máte doma malé princezny, určitě ocení speciální domečky, které jsou navrženy speciálně pro holčičky. Pokud mají vaše holčičky rády Hello Kitty, určitě jim udělá radost domeček Hello Kitty Sweet. Tento dětský domeček je letošní nejnovější model domku s motivem

elegantnizena_02Hello Kitty v nových zářivých veselých barvách. Má velké prostorné okna, což ocení děti zejména v horké dny, když přes domek profukuje jemný vánek. Domeček má otevíratelnou růžovou okenici, Hello Kitty závěs na okně a dveře s poštovní schránkou. Má ANTI-UV ochranu před slunečními paprsky. Výšku má 125 cm, délku 108 cm a šířku 108 cm.

Nákup přes e-shop se vyplatí

Navštivte specializovaný eshop s hračkami Medvídkové hračky, kde najdete širokou nabídku dětských domečků a dalších hraček. Pokud nakoupíte nad 1000 Kč, máte dopravu zdarma s lhůtou dodání do 24 hodin. Aby toho nebylo málo, odměníme Vás při každém takovém nákupu dárkem – také zdarma. Proto neváhejte a udělejte radost nejenom svým dětem ale i své peněžence.