Samodržící podprsenka bez ramínek

Jen velmi málo žen má tak dokonalá ňadra, aby si mohla vyrazit bez podprsenky. Asi každá z nás podprsenku nosí. Jsou však modely, které neumožňují si podprsenku pod oblečení vzít, nebo alespoň vzít si tu klasickou s ramínky. Naštěstí si ale můžeme pořídit samodržící podprsenku bez ramínek, která přesně splní funkci, jakou splnit má a nikdo si ani nevšimne toho, že jsme si podprsenku oblékly, protože je tak nenápadná, že ji prostě nikdo neuvidí. Je to její velká výhoda a důvod, proč si ji pořídit do svého šatníku.

Tento produkt lze zakoupit ve dvou barevných provedeních a to v tělové barvě, nebo v barvě černé. Naprosto dokonale drží a vy se s ním budete cítit velice dobře. Určitě vám dodá na sebevědomí. Konečně si budete moci obléci šaty s holými zády, nebo top se zavazováním za krkem, budete moci mít cokoliv a vaše prsa v tom budou vypadat naprosto dokonale. Sveďte pohled mužů na svůdný dekolt, kterým se budete moci pyšnit, díky produktu, který vám prsa krásně vytvaruje a nikdo o něm nebude vědět. Díky tomu, že je podprsenka samolepící, tak vám bude perfektně držet. Nemusíte se vůbec bát toho, že by vám padala, protože dokonale přilne k vašim prsům.

Košíčky jsou vystlány malou folií, která se dá odepnout, a poté je přilepíte na svá prsa. Podprsenka dokonale splyne s kůží. Údržba je velmi snadná, stačí vnitřek košíčků vytřít vlhkým hadrem. Jediná nevýhoda této podprsenky je taková, že ve velkém vedru, když se velmi potíte, nedrží až tak pevně, jak by měla, pokud však máte oblečení, které je úzké a je na tělo, tak ani v takových případech podprsenka nespadne. Koupit si jí můžete ve třech velikostech a to M, L, XL.

Dolaďte si dekolt do dokonalosti a blýskněte se s produktem, který z vašeho dekoltu vytvoří skutečně kouzelné a úchvatné poprsí. Nechte na váš dekolt dopadat oči mužů, ale i žen.