Jak ze sebe udělat rychle kočku

Určitě se vám také stalo, že jste se dozvěděla o nějaké akci na poslední chvíli a tak jste velmi rychle řešila to, jak ze sebe udělat kočku ve velmi krátkém čase.

Jde o to znát jen pár triků, které vám pomohou

V první řadě řešte vlasy a až potom make-up. Vlnami nic nezkazíte, protože ty jsou in stále. Nezdržujte se kulmováním vlasů, ale sáhněte po natáčkách. Natočte si vlasy na natáčky, rozdělte si vlasy do 5 pramenů, pokud máte bohatou hřívu, tak prameny přidejte a natočte na natáčky. Poté vezměte lak na vlasy a přelakujte. Po uschnutí laku si natáčky můžete sundat a vlasy prsty prohrábnout, přičemž je pak ještě jednou přelakujte.

Mezi tím se můžete věnovat make-upu. Pokud si budete lakovat nehty, tak si nejprve vyndejte veškerá líčidla, která na líčení budete používat, abyste si lak neponičila. Poté si nalakujte nehty a začněte se líčit. Zvolte takový způsob líčení, o kterém víte, že vám sluší. Nestihla jste si oholit nohy? Pak jděte v kalhotách, holením se již nezdržujte.

Oblékněte se ještě před tím, než si budete dělat make-up a vlasy, protože byste si líčení mohla nechtěně setřít a účes rozcuchat. Abyste si oblečení neušpinila, tak si na sebe oblečte starou vestu. Důležité je, aby to byla vesta, protože tu nebudete muset sundávat přes hlavu.

Někdy nám zabere spousty času to, že nevíme co na sebe. Vsaďte na něco, co máte ráda a víte, že vám to sluší, než abyste se zdržovala hledáním vhodného kousku a zkoušela přitom věci různě kombinovat. Samozřejmě, že vás bude mrzet, že si nemůže originálně a promyšleně vymyslet outfit, ale čas je neúprosný a v tomto okamžiku je váš nepřítel. Pokud ale víte, že by se vám tato situace mohla někdy v budoucnu stát a vy někam nečekaně vyrazíte, tak si připravte doma „komínek“, ve kterém bude právě to, co byste si měla vzít při rychlé akci na sebe. Stačí pak jen sáhnout, obléci a jít a máte dopředu vymyšlené v čem.