Dámská trička a módní trendy. Jak se obléknout abych byla in.

Tričko nikdy nevyjde z módy a je součástí šatníku každého z nás, pánského dámského i dětského. Obrovskou výhodou tohoto kousku oblečení je jeho variabilita. Pokud se zaměříme na dámská trička a halenky, mohou mít mnoho podob, lišit se střihem, provedením, materiálem i barvami. Každá z nás preferuje jiný styl oblékání a záleží i na příležitosti, na kterou se chystáme.

Zapomeňte na nudu

Zdroj: http://www.ewaco.cz/
Zdroj: ewaco.cz

Tričko, to nemusí být jen obyčejné jednoduché bavlněné triko s kulatým výstřihem nebo výstřihem do „véčka“ a s krátkými rukávy, které má nebo měl v šatníku od dětství snad úplně každý z nás. Samozřejmě, někdy se takovýto neutrální kousek hodí, ale příliš parády s ním neuděláme a vždy se dá nahradit něčím lepším.

Na sport i do práce

Dnešní trendy umožňují podtrhnout pomocí módy naší osobnost a jde to i prostřednictvím trik. Pořídit si můžeme funkční tričko na sport i elegantní dámská trička do kostýmku. Vždy bychom se měli dívat na materiál, který toho hodně napoví o údržbě, mačkavosti, trvanlivosti i tom, jak bude vypadat na postavě. Látka s elastanem obepne postavu, zatímco volnější tričko dokáže zakrýt některé nedostatky. Zajímat by nás samozřejmě měla i gramáž, protože tenký, skoro průhledný „hadřík“, toho moc nevydrží.

Zaměřte se na kvalitu

Zdroj: http://www.ewaco.cz/
Zdroj: ewaco.cz

Levné dámské tričko za pár korun z nekvalitního materiálu jednou nebo dvakrát vypereme a můžeme si ho vzít tak možná na doma nebo na zahradu. V tomto ohledu se zbytečně šetřit moc nevyplatí, pokud nechceme každý měsíc obměňovat naši garderobu, což ale ve finále poměrně dost zatěžuje peněženku. Za kvalitu a módnost se vyplatí si připlatit, protože kousek, který nám bude dobře sedět, hodit se k ostatnímu oblečení a vydrží mnoho vyprání, je určitě dobrou volbou.

Kouzlení se střihy, materiálem i detaily

S tričky se dá kouzlit, stačí si přestat vybírat jen ta obyčejná dámská trička, ale zaměřit se na zajímavé detaily, například vyšívání, atypicky řešená záda, řasení na bocích, zajímavý „spadlý“ výstřih, kapsička, luxusní materiál, asymetrický střih, s tím vším se můžeme setkat a vytvořit si příjemně variabilní šatník. Odradit by nás neměla ani dámská trička s potiskem, jsou příjemným oživením.