Co na nás chlapy nikdy nepochopí

Že jsme naprosto jiní než muži, to je jasné a že na nás občas něco nepochopí, to asi není vůbec divné…

Co na nás ti chlapy vlastně nikdy nepochopí?

Za prvé jsou to naše nákupy. Pokud si vyrazíme na nákup s partnerem, většinou nám dává jasně najevo, co si o tom myslí a jak ho to strašně obtěžuje. Nechápe, že si dokážeme neustále něco zkoušet a obtěžovat se tím, se stále svlékat a oblékat v kabince. Mají pocit, že na nás stejně vypadá všechno stejně a tak není nutné neustále něco brát ze stojanu a zas to tam chodit vracet. V tomto směru jim připadáme naprosto zvrácené.

Další věc, kterou na nás nikdy chlap nepochopí je neustálé klábosení s kamarádkami. Muži nepochopí, o čem si s nimi stále povídáme a jak je možné, že si máme stále co říci. Klábosení a chatování s kamarádkami jim do hlavy prostě neleze.

Muži také nesnášejí, když si povídáme o ostatních. Mají nás za to, že zbytečně drbeme a neustále řešíme, druhé, místo abychom se věnovaly sami sobě. Dále potom nepochopí, proč toužíme po výletech do přírody, po večeři u svíček a po hlazení u televize. Pokud totiž začnete muže hladit, okamžitě to bere jako výzvu k sexu.

Muži nám nerozumí ani za volantem. Pokud nás vidí řídit, mají pocit, že brzy dojde ke katastrofě a že určitě nebude vše v pořádku a tak na nás pohlížejí na řidičky velmi negativně. V jejich mysli nic horšího za volantem nemůže sedět, než ženská.

Další věc, kterou nikdy nepochopí je to, jak je možné, že dokážeme trávit tak dlouhý čas v koupelně a neustále jim vrtá v hlavě, co tam vlastně děláme a proč tam jsme tak dlouho. Co jim pak ještě vrtá v hlavě je to, jak nám tolik mohou vadit jejich ponožky na zemi a drobky, které na stole nechají po snídani.

Stejně tak, jako nás nepochopí nikdy muži, tak jsou zase věci, ve kterých nikdy nepochopíme my je. Jsme na tom vlastně úplně stejně.