Jaké typy kabelek musíte doma mít

Že určitě doma nemáte jen jednu kabelku, je víc než jasné, protože jedna kabelka je skutečně málo. Většinou jich máme více a rozlišeny jsou jednak barevně a pak také velikostně. Abyste měli vše co potřebujete, dáme vám zde pár rad na to, co by vám doma rozhodně nemělo chybět.

Jaké typy kabelek musíte mít doma?

V první řadě je to tak zvaný messenger, což je kabelka, která je velmi malá a do které dáte jen to nejnutnější, jako je peněženka, klíče a mobil. Messenger je ideální kabelka, když jdete jen na kávu s kamarádkou. Dáte do ní věci, které nosíte stále u sebe a bez kterých z domova neodejdete. Je nesmysl mít bůhví jakou tašku, pokud potřebujete jen těchto pár věcí.
Další typ tašky je taška přes rameno, nebo na loket, do které dáte víc věcí. Můžete si do ní dát pití, menší nákup a ostatní nezbytnosti, které nosíte u sebe. Takováto taška se hodí do zaměstnání, nebo když si jdete vyrazit na nákup.

Další kabelka, která by vám doma neměla chybět je pytel, do kterého dáte cokoliv, věci na cvičení, velký nákup, věci pro vaše dítě a podobně. Obecně platí, že čím větší taška, tím více v ní máte věcí a to i těch, které vlastně vůbec nepotřebujete.

Znáte to jistě sama, že pokud máte velkou tašku, tak jí máte vždy plnou, i když vlastně u sebe ani nic velkého mít nemusíte. Hledání mobilu a klíčů v takovéto tašce není vůbec snadné.

Rozhodně by vám doma nemělo chybět ani psaníčko a to v případě, že se chystáte někam na ples. Elegantní psaníčko se vám nikdy neztratí, bude vám slušet, i když si obléknete jen tričko, džíny a na nohy si vezmete boty na podpatku.

Jedna z vašich kabelek, které doma budete mít, by měla být elegantní a to pro chvíle, kdy musíte vypadat zkrátka elegantně. I takovou do svého šatníku zařaďte, abyste měla kompletně všechny kabelky, které budete více, či méně potřebovat.