Chybí vám peníze před výplatou? Využijte rychlou půjčku.

Nečekané výdaje potkají občas každé z nás a rázem zjistíme, že nám nezbývají potřebné peníze do další výplaty. Stejná situace nastává, opozdí-li se zaměstnavatel s řádným odesláním financí na náš účet.

Ať už jste ve finanční tísni z jakéhokoli důvodu, s důvěrou se obraťte na společnost Perfect Money s.r.o. Její rychlou půjčku využívají opakovaně tisíce spokojených klientů. Jde totiž o solidní firmu, nenajdete u ní žádné skryté poplatky ani sankce, nebudete potřebovat ručitele, zástavu ani žádné jiné komplikace. Peníze získáte rychle a vyplnit žádost o půjčku je snadné pro jakoukoli věkovou kategorii.

První půjčku získáte zdarma

Všichni noví klienti si mohou vyzkoušet první půjčku zcela zdarma. Lze tak získat důvěru ke společnosti a ověřit si, že jedná skutečně férově. Jestliže patříte k nedůvěřivým a váhajícím, jsou vám k dispozici i reference a názory těch, kteří služby Perfect Money s.r.o. využili před vámi.

Kolik vám půjčí?

Je na vás, pro jakou výši rychlé půjčky se rozhodnete, vybrat si můžete v rozpětí o 1 000 Kč do 5 000 Kč. I doba splácení je volitelná a to na 7, 14 a 21 dní.

Ihned budete vědět, jak vysoký úrok zaplatíte a jaká bude konečná výše úvěru. Např. u půjčky ve výši 4 000 Kč se splatností 21 dní je úrok 960 Kč, celkem tedy uhradíte 4 960 Kč. Zaplatíte-li půjčku včas, získáte vždy na následující půjčku týden splatnosti zdarma navíc.

Peníze získáte skutečně rychle

Společnost Perfect Money s.r.o. si uvědomuje, že klienti potřebují peníze v podstatě obratem, proto je vyřízení půjčky velmi rychle. Stačí, abyste vyplnili formulář se žádostí o půjčku, ten přibližně do 30 minut posoudí finanční specialisté firmy a kontaktují vás e-mailem nebo SMS zprávou o výsledku.

V případě, že žádáte o první, tedy bezúročnou půjčku, peníze obdržíte po doručení smlouvy. Stálí klienti, jež odešlou žádost do 11:50 hod., obdrží finance na svém účtu ještě ten den mezi 12. – 15. hodinou.

Nenechte finance kazit vám dobrou náladu nebo klidný spánek. Sjednejte si rychlou půjčku na stránkách https://perfect-money.cz a ještě týž den můžete mít peníze na svém účtu.