Co udělat, když zjistíte, že vás partner podvádí

To, že se lidé podvádějí, se stávalo, stává a stávat bude. Ve chvíli, kdy dojde k tomu, že podlehneme někomu druhému, tak vůbec nic neřešíme. Černé svědomí, máme maximálně po aktu. Co tedy dělat, když zjistíte, že vás partner podvádí? Jak se zachovat?

V takovéto situaci se nejspíše alespoň jednou za život ocitl každý z nás. Pokud zjistíte, že vás partner podvádí, tak nepanikařte a neřešte věci v prvním návalu zlosti, ale počkejte, až z vás vztek opadne. Svěřte se své kamarádce a vyplačte se jí na rameni. Jedině tak se z toho budete moci dostat. Musíte mít někoho, komu to budete moci říct.

Abyste věděla, jak reagovat na danou situaci, tak si sepište všechna pro a proti, která vám váš vztah dává. Pokud budou převažovat proti, tak se na něj vykašlete a začněte hledat jinde. Pokud budou převažovat klady, tak si promluvte a vyřešte to celé tak, abyste od sebe nemuseli odcházet. Stát se to může každému z nás.

Důležité je také vědět, jestli se to stalo pouze jednou, nebo jestli vám partner zahýbá pravidelně. V tomto je podstatný rozdíl, a pokud je to pravidelně, tak v tom bude i něco víc. Zeptejte se partnera na rovinu jak to je. Nejspíše vám bude lhát, ale nedejte se. Nekřičte. Pravdu zjistíte jedině tak, že budete stát na jeho straně, což samozřejmě bude těžké, ale jedině tak se dozvíte bez urážek, jak to bylo.

Pokud máte důkaz a přesto bude zatloukat, tak na něj vyrukujte i s důkazem. Nejspíš se z vás bude snažit udělat blázna, ale jakmile budete mít v ruce důkaz, neudělá už vůbec nic. Možná tomu nebudete věřit, ale nejvíc se pomstíte právě tím, že nebudete celou situaci vůbec komentovat, ale naopak navrhnete, že když je to tedy takhle tak můžete mít volný vztah a dělat si tedy každý co chcete.

To samozřejmě neznamená, že budete ve své posteli vítat každý den novou návštěvu, ale že uděláte to, že si budete užívat volných chvil po svém, aniž byste o tom cokoliv partnerovi řekla.