Chtěli byste prožít exotickou dovolenou? Což takhle jedinečná Srí Lanka?

Jestliže patříte k cestovatelům, kteří se nespokojí se stále stejnou dovolenou v Itálii, Chorvatsku, na Slovensku či v jiných našinci velmi vyhledávaných destinacích a chcete poznat krásnou zemi, která je nám trochu vzdálená, zaujme vás dovolená na Srí Lance. Patří k těm, které ulahodí jak tělu a duši sportovců, tak milovníků přírody, koupání i slunce.

Překvapí vás příjemná cena

Mnoho z nás žije v domnění, že je pro nás exotická dovolená finančně nedosažitelná. To však není pravda, stačí nahlédnout na last minute nabídku CK Monoi a zjistíte, že i Srí Lanka je nám cenově na dosah.

Výborným příkladem je kupříkladu zvýhodněná last minute akce, jež platí od 18. května do 31. října 2015. Za 7 777 Kč se ubytujete na Srí Lance v Hotelu J. Bansei J*** na sedm nocí s polopenzí. Hotel se nachází na pobřeží Hikkaduwy, což je oblíbená turistická oblast zejména pro nádherné korálové útesy a exotické ryby. Vyzkoušet se zde dá surfing a další vodní sporty, což ocení především aktivně založení návštěvníci, ale jsou zde i široké písečné pláže, kde najdou dostatek prostoru všichni odpočinku chtiví.

Resort leží 100 km od Colomba, hlavního města, na jihozápadním pobřeží. Hotel disponuje venkovním bazénem, restaurací, v níž ochutnáte místní speciality, lahodná vína, koktejly, čerstvé ovocné džusy, nealko koktejly a další.

Ubytování je klimatizováno, pokoje jsou prostorné, příjemně zařízené, každý s balkonem, koupelnou, Wi-fi připojením zdarma, kabelovou TV, telefonem… Čeká vás výhled na oceán nebo krásné město.

V ceně pobytu je kromě zmiňovaného ubytování a polopenze zahrnut i zpáteční transfer, asistence při příjezdu i odjezdu a pojištění CK proti úpadku.

Vydejte se letos na dovolenou na jedinečnou Srí Lanku, která ve vás zanechá jedinečné vzpomínky, a jistě se zde budete chtít podívat znovu.