Byty na Praze 3 jsou tu pro vás: Ideální bydlení v klidné části hlavního města

Hlavní město Praha je centrem společenského i kulturního života v České republice. Není divu, že láká spoustu obyvatel k tomu, aby se sem přestěhovali. Najdou v ní totiž vše, co si od velkoměsta přát – dostatek pracovních příležitostí, velké množství kulturních a zábavních podniků, restaurací, galerií i muzeí nebo sportovišť. Člověk, který miluje ruch města, si zde přijde na své. A kde bude bydlet? Co třeba na Žižkově?

Byty na Praze 3 nabídnou příjemné bydlení

Žižkaperk je lidovým označením části Prahy – Žižkov. Jako samostatný celek vznikl v 70. letech 19. století pod názvem Královské Vinohrady. O pár let později došlo k jejich rozdělení a přejmenování na Žižkov, který je dnes součástí obvodu Praha 3. Tradiční žižkovská zástavba v úzkých a strmých ulicích vznikla na přelomu 19. a 20. století.

V současné době probíhá revitalizace oblasti, na jejímž konci by měla být moderní čtvrť s byty na Praze 3, určená pro bydlení nedaleko centra hlavního města. Je to strategická poloha, kdy vše potřebné je opravdu na blízku. Přitom se jedná o klidnou lokalitu, kde je možné vychovávat své děti, chodit do práce, najít přátele a také se bavit nebo sportovat.

V okolí parku na Vackově se bude dobře bydlet

Jedná se o pohodové bydlení v Praze na Žižkově, které nabízí moderní byty postavené podle současných architektonických požadavků. Velkou výhodou je přítomnost nedalekého parku, který nabízí přírodní prostředí s dostatkem svěží zeleně. Můžete si sem jít zaběhat, projít se s kočárkem nebo vyvenčit svého domácího mazlíčka. V blízkosti se nachází základní škola i možnost kulturního a společenského vyžití pro rodiče. Vše je po ruce včetně obchodů a občanské vybavenosti, která k životu ve městě nesporně patří.

Klidné a pohodlné bydlení najdete na Žižkově v Bytech na Vackově u parku.