Bio krby Praha

Patří mezi firmy, které se zabývají prodejem kvalitních bio krbů. Její oficiální název zní Desing Bio Krby. A právě před pár lety, v roce 2014 otevřela svou novou pobočku v Praze. Neváhejte a navštivte ji. Nabízí ojedinělou možnost výběru bio krbů.

Sídlo společnosti a webové stránky

Naleznete ji v prostorách ABAT INTERIÉR. Přesná adresa zní: Desing BIO KRBY, K Metru 4, Praha- Zličín. Nechcete-li podnikat osobní návštěvu, shlédněte webové stránky. Stačí si do vyhledavače zadat adresu: http://www.design-biokrby.cz/. A můžete se porozhlédnout po nabídce, informacích a všem potřebném.

Jaké služby Bio krby Praha poskytují?

Zajímavá je především nabídka služby, kdy je možné nechat si vyrobit krb dle vlastního obrázku. Jednoduše potom stačí obrázek zaslat do firmy, kde Vám, na jeho základě zhotoví krb přesně podle vašich představ. V nabídce služeb se nachází i speciálně vyvinutý bioalkohol, který poznáte už po několika minutách provozu krbu. Je speciálně vyvinut tak, aby ho v místnosti nebylo cítit. Doplňky, které jsou v rámci služeb dodány ke krbům

  • v rohové provedení u závěsných a volně stojících krbů za minimální příplatek,
  • k závěsným krbům dostanete konzolu na rohové uchycení,
  • možnost výroby volně stojícího krbu v rohovém provedení.

Při koupi jakéhokoliv krbu nad 12 000kč máte i možnost bezplatně využít služeb našeho designového poradce. Stačí když si dohodnete schůzku v prodejně, nebo na některé z výstav čo telefonicky, a přinesete si s sebou nákres, vizualizaci, příp. fotky interiéru, ke kterému se chcete přiblížit.

Jak si sami přečtete, nabídka služeb je široká. Záleží na Vás, zda se rozhodnete pro pořízení u této firmy. Za návštěvu a konzultaci to rozhodně stojí. Bio Krby Praha se účastní i různých výstav a řadí se mezi nejlepší firmy v České republice.