Jak si koupit kalhoty

Že je na nákup kalhot nejvhodnější jít v žabkách a sukýnce kvůli převlékání v kabinkách, tomuto popisu se následující článek věnovat nebude.

Jak si koupit kalhoty, v kterých vám bude tak dobře, že ani nebudete vědět, že je máte oblečené?

Účel, materiál, barvu, šířku nohavic… o tom máte zřejmě vlastní představu, když se na nákup vydáváte. I když – také zde se mnohé dámy dopouštějí mnohých chyb. Rozhodně se džíny nehodí do filharmonie a saténové kalhoty do kanceláře.

Jak si ale koupit kalhoty, které i při splnění všech požadovaných parametrů ke svému účelu nebudou viset v šatně?

Najít obchod s kvalitními kalhotami, už to je záslužný čin. Všichni výrobci si neznámo proč myslí, že jediným požadovaným typem, co se výše sedu týká, jsou kalhoty bokové.

Tento model ale sluší a umí nosit jen malé procento žen. Ostatním je vidět járek mezi půlkami, či tři šňůrky kalhotek, anebo kérka, o které si její majitelka myslí, že ke svému zkrášlení je naprosto nezbytná.

Na kalhotách se sníženým sedem by měly viset nápisy, že jsou určeny vysokým či nízkým, ale jen štíhlým postavám.

Jak je možné, že ženy s oblým břichem, stejně jako s tučnými boky, samy nevidí, jak jim bokové kalhoty jejich tloušťku ještě zvýrazňují?

Zde jsou kalhoty do pasu, či s vyšším pasem, doslova výhrou. Není jednoduché takový model v butiku najít, ale jsou. Zkuste, jaký zázrak udělají tyto kalhoty s vaší postavou. Nevytvoří v oblasti pod pupíkem další pneumatiku, naopak zvýrazní postavu tvaru přesýpacích hodin.

Pravda, při pohledu na takové kalhoty visící na stojanu, máte pocit, že tak velký zadeček přece jenom skutečně nemáte. Ale přeneste se přes tento pocit a číslo vaší velikosti si vyzkoušejte. Uvidíte, jak budete mile překvapena.

Při zkoušení v kabince se v kalhotách posaďte, předkloňte, dřepněte si… Musíte se cítit dobře. Zvláště v rozkroku by vás rozhodně neměly řezat, či jinak omezovat.

Vězte, že velikost zvolená o číslo menší, vám postavu určitě nevylepší. Budete akorát působit i v drahém kousku lacině.