Ájurvédská masáž

Máte pocit, jako by Vám poslední dobou chyběla síla na všechny každodenní starosti, domů se vracíte po osmibodové pracovní době unavená a doma na vás čekají hladové děti, které se dožadují Vaší pozornosti? Vymezte si ve Vašem nabytém programu čas od času prostor jen sama pro sebe a nechejte se rozmazlovat některou z masáží, kterou nabízí centrum trvalého zdraví Cordeus.

Očista organismu neboli detoxikace Vám i Vašemu tělu umožní žít zdravě a cítit se i v těch nejvíce zátěžových situacích svěží. Lidé velmi často z nejrůznějších důvodů trpí stresem, aniž by se rozhodli tomuto nepříznivému stavu zamezit. Stres totiž není chvilkou záležitostí, ale může mít naopak nepříznivý dopad na řadu zdravotních problémů, jako je chronické dlouhotrvající vyčerpání, zažívací problémy, přibírání na váze, opakovaná nachlazení, ekzémy i bolesti hlavy.Jedním z oblíbených typů očisty je ájurvédská masáž. Při ájurvédské masáži je tělo rytmicky masírováno za pomocí velkého množství teplého verbálního oleje.  Pomocí tohoto procesu jsou z těla odváděny toxiny. Masáž slouží také k odstranění nejrůznějších bloků v celém těle. Při masáži je docíleno vnitřní životní energie, která stimuluje celé tělo, jeho tělesnou vitalitu, energii i sílu. Řadu cenných informací o ájurvédské masáži se můžete dozvědět také na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/.

Tato masáž je vhodná také při problémech se spaním. Doporučuje se také maminkám po porodu, ájurvédská masáž je ideální cestou k rovnováze psychiky, jak maminky, tak dítěte.