Rozkoš ve jménu zdraví, to jsou Venušiny kuličky

Erotická hračka, nebo spíše zdravotnická pomůcka? Venušiny kuličky nachází využití především v oblasti sexuality, ovšem pozitivní přínos na zdraví je neoddiskutovatelný. Bohužel si je nedopřeje každá žena – spousta kolem nich spíše jen bezradně krouží a přemýšlí, jestli do nich jít. Jste na tom podobně? Přečtěte si, proč dát Venušiným neboli vaginálním kuličkám šanci.

V jednoduchosti je krása

Venušiny kuličky nejsou na špici žebříčku nejoblíbenějších erotických pomůcek pro ženy shodou náhod. Jejich princip je velmi prostý a zároveň geniální. Tvoří je soustava dvou spojených kuliček z plastu, silikonu či kovu. Nekovové kuličky bývají duté a uvnitř skrývají další kuličky, které již z kovu jsou. Když si je žena zavede do pochvy, při pohybu cítí chvění a jemné vibrace. Dochází ke stimulaci vnitřního svalstva, a kromě příjemných pocitů dochází k posílení pánevního dna.

Jak Venušiny kuličky zlepší váš milostný život?

Používáním vaginálních kuliček posílíte svaly pánevního dna, což vede k silnějším kontrakcím (tzn. pevnějšímu obemknutí partnerova penisu) a část i k mnohem si explozivnějšímu vyvrcholení. Některým citlivějším ženám kuličky přivádí orgasmus dokonce i při intenzivnějším pohybu.

Co se týče důvodů, které by vás měly přimět k posilování pánevního dna, kromě přínosu pro sexuální život jde zejména o účinnou prevenci močové inkontinence. Únik moči je nepříjemný a trápí ženy po porodu či v pozdějším věku, kdy přirozeně ochabuje svalstvo. Díky kuličkám je možné komplikacím předcházet.

V začátcích to nepřehánějte

Pokud nemáte s nošením Venušiných kuliček žádné předchozí zkušenosti, vyvarujte se pořízení masivnějších a těžších kovových. Jasnou volbou jsou lehčí Venušiny kuličky pro začátečníky, které je navíc zpočátku vhodné zavádět jen na pár minut. Až si na jejich společnost zvyknete, dokážete je nosit klidně i po celý den.

Venušiny kuličky, ale také další erotické hračky včetně těch na mučení penisu seženete bezpečně a diskrétně v e-shopu erosstar.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *