Znáte nádobí Aston? Vaří v něm i Jiří Babica!

Mít doma kvalitní nádobí s desetiletou zárukou je k nezaplacení. Připravovat pokrmy v hrncích, které jsou naprosto dokonalé, je snem nejedné kuchařky. Po této kvalitě sáhl i velmi známý kuchař Jiří Babica, který nádobí Aston používá a vaří v něm pokrmy ve svém pořadu v televizi.

Vyzkoušejte toto nádobí i vy a proč jej koupit právě teď?

Proč? Protože je na nákup ta nejlepší doba! Nyní jsou pro vás připraveny výrazné slevy a akce. Důvod je prostý, firma chce, aby nádobí Aston – potěšilo pod stromečkem nejednu kuchařku, která v něm bude moci připravovat pokrmy a kochat se jeho vynikajícími vlastnostmi. Darujte nádobí i vy, nebo si jej přejte rozbalit právě pod vaším stromkem.

Vaření vám půjde jako po másle

Nepřilnavý povrch švýcarské firmy ILAG je nejkvalitnějším povrchem na českém trhu. Rukojeti se dají odjímat díky funkci Click – it, a proto v nádobí můžete jak vařit, tak i zapékat. Díky bezpečnosti těchto rukojetí, se rozhodně při vaření nikdy nespálíte. Úchyty totiž nejsou tepelně vodivé a jsou vyrobeny z odolného a pevného plastu. Chcete-li ušetřit místo ve své kuchyni a samozřejmě i peníze, pak je pro vás nádobí Aston velmi dobré řešení.

Výrobky jsou vhodné nejen do trouby, ale na všechny povrchy sporáků. Nemusíte tedy řešit, zda máte sporák plynový, elektrický, se sklokeramickou, či indukční deskou.

Variabilní výrobky za skvělé ceny

Rukojeti se dají odejmout nejen na hrncích, ale i pánvích. To, že je rukojeť správně nasazena, poznáte hned na první pohled. Nehrozí vám žádné nebezpečí. Jednak se neopaříte při dotyku rukojeti a držáků hrnce a pak vám nikdy nezůstanou v ruce jen tak.

Zaměřte se ve své kuchyni na kvalitu a na vámi připravených pokrmech to bude ihned znát. Máte možnost si koupit pánev, hrnec, či rovnou celou sadu. Tak získáte výhodný nákup, který vám značně ušetří peníze.

Zajistěte si kvalitními produkty komfortní práci s potravinami. I ti nejnáročnější z vás budou spokojeni s třívrstvou povrchovou úpravou Ultimate. Kupte si jej zde a nebudete litovat!