Zkuste antickou módu

Noblesa, elegance a krása. Tak se můžete cítit. Oblékněte si krásné plesové šaty, přidejte nějaký šperk, buďte prostě nádherná. Jak udělat náležitý dojem? Zkuste antickou módu.

Každá žena si přeje vypadat božsky. My vám poradíme, jak se tomu můžete alespoň přiblížit. Zkuste šaty jako stvořené pro antickou bohyni. Jak by takové šaty měly správně vypadat? Projděte si internetové obchody s oblečením, které se specializují na večerní róby, a uvidíte, že najdete ty pravé.

Šaty v antickém stylu se vyznačují čistými liniemi, střídmými barvami a vzdušnými materiály. Mají své stálé místo ve světě módy a nikdy nevyjdou z kurzu. Nejvíce se hodí na společenské šaty, hlavně plesové či svatební. Tento styl se však používá i na jiné druhy šatů. I vy nyní můžete být v antických splývavých róbách za hvězdu večera.

Jednoduchý střih s jemným řasením či plisováním (skládání látky, která může být přepásaná pod prsy) působí dokonale něžně a elegantně. A na jakou se hodí postavu? Nejlépe šaty sedí vysokým štíhlým ženám s menším poprsím. Vosí pas můžete zvýraznit širokými pásky. Nezoufejte ani v případě, že máte větší boky. Áčkový střih, který se volně rozšiřuje od prsou dolů, umí ledacos zakrýt. I proto vám právě tyto šaty budou skvěle slušet. Mnoho žen je volí právě proto, že jsou jednoduché, ale krásné a zároveň dobře lichotí postavě. Zkusit můžete barvy podle své nálady, události i preference.

Zářit jako slunce

Chcete dokonale zazářit a oslnit své okolí? K tomu vám rozhodně pomohou zlaté šaty a k nim vhodně zvolené doplňky.

Příroda na dosah

Zkuste rovnou linii splývavých šatů, které si přepásáte úzkým páskem. Takové provedení nechá dokonale vyniknout ženské siluetě.

Vášeň

Chcete být výrazná, vášnivá? Zkuste pastelové a výrazné barvy. Proč nezkusit třeba sytě oranžovou, která je skvělá hlavně pro brunetky.

Líbí se vám antický styl? Pak neváhejte, rychle si šaty v tomto stylu pořiďte a staňte se bohyní.