Ženský koutek: Vybíráme novou kabelku


Kabelka je typicky ženský doplněk, který nás provází na každém kroku. V kabelce se často ukrývá celý náš život od diáře, přes osobní doklad až po cennosti. Každá z nás má jednu oblíbenou, kterou nosíme téměř všude s sebou. Občas je ale třeba se s touto milovanou kabelkou rozloučit a vyměnit ji za novější model. Jak takovou kabelku vybrat?

Kolik kabelek opravdu potřebujete?

Přiznejte si to. Kabelek opravdu nepotřebujete dvacet. Bohatě stačí pár kousků. Ale tyto kousky by měly být pečlivě vybrány tak, abyste měla tu správnou ke každé příležitosti.

–          Do práce. Kabelka do práce by měla být hlavně praktická. Mělo by se do ní vejít vše, co můžete během dne potřebovat. A podle toho vybírejte její velikost. I když vás okouzlí malá veselá kabelka s potiskem, pravděpodobně do ní neukryjete diář a už vůbec se vám nebude hodit ke každému outfitu. Pracovní kabelka by měla být ideálně v tlumené barvě a určitě také oceníte variabilitu v podobě odepínatelného delšího ucha. Důležitý je také materiál. Pokud chcete, aby vám kabelka sloužila mnoho let, investujte do kožené kabelky.

Tip: Velký výběr italských kožených kabelek na vás čeká na novakabelka.cz. Najdete zde také spoustu užitečných informací – třeba jak správně pečovat o koženou kabelku.

kabelka 2

–          Na ples či do společnosti. Do společnosti vám bohatě stačí kabelka, do které se vejde mobil, klíče, peněženka a kapesníčky. Vybírat tedy můžete z menších kousků. Ale opět myslete na praktičnost. Vybraná kabelka by měla ladit s šaty, proto barvu volte vždy podle stávajícího šatníku. Plesové kabelky se dají sehnat v mnoha barvách, tvarech i velikostech – určitě najdete kabelku, která vám padne do oka a bude skvěle ladit s vašimi oblíbenými šaty.

–          Na párty. Tady se můžete konečně odvázat. Ať už vyrážíte s kamarádkami do baru anebo na romantickou večeři, výraznou kabelkou nic nezkazíte. Popusťte uzdu fantazii, a když vám nebude zrovna s ničím ladit, vždy můžete obléknout džíny a černý top a nechat tak vyniknout výraznou kabelku v celé své kráse.

Kolik kabelek máte ve své sbírce vy?