Zářivý úsměv získáte s pomocí bělících pásků

Trendem nejen posledních let je mít krásný, bezchybný, bílý, zářivý úsměv. Samozřejmostí by mělo být docházení ke stomatologovi, na dentální hygienu, abychom měli zuby zdravé. Stomatolog nás zbaví zubních kazů, na hygieně se naučíme o zuby správně pečovat, používat ty pravé předměty k zubnímu čištění.

Máte-li zuby zdravé, nebo opravené, můžete se zajímat o možnosti jejich bělení. Na výběr máte bělení na zubní klinice, nebo v pohodlí domova. To prováděné profesionály nás vyjde na několik tisíc korun, to, které zvládneme sami doma je mnohem levnější. Je jen na vás, pro kterou možnost se rozhodnete.

Bílé zuby pro mladé i starší

K bělení doma se používají bělící pásky, bělící pasty, gely. Bělící zubní pasta, která je k dostání v běžných drogeriích, ale nemá zdaleka tak velký účinek, jako např. bělící pásky, které můžete sehnat přes internet. Samozřejmě je důležité, aby byly kvalitní a odpovídaly vašim zubům i požadavkům na bělení. Právě takové najdete kupříkladu na internetových stránkách Belicipasky.com.

Bělící pásky mohou používat všechny generace. Je jedno, jestli je vám 25 nebo 50. S účinkem budete jistě mile překvapeni již záhy po začátku jejich používání.

Jak vybrat správné bělící pásky

Zvolit správný typ bělících pásků je podstatné. Vybírat můžete podle několika parametrů. Jsou to rychlost bělení, citlivost vašich zubů, míra bělení a také výše sumy, kterou chcete do bělení investovat.

Pokud váháte, jak moc bělit stávající barvu zubů, všeobecně se doporučuje vybělení o jeden až dva stupně. Pokud ale chcete zuby absolutně bílé, i když momentálně máte zuby hodně do žluta nebo hněda, je to jen na vás. Jen je potřeba počítat s tím, že bude vybělení velmi viditelné a ti, kdo se s vámi potkávají denně např. v práci se dovtípí, že jste si úsměv vybělili. Rozdíl o stupeň, nebo dva je patrný, ale ne tak do očí bijící.

Nemusíte se obávat ani v případě, že máte citlivé zuby. Společnosti, které je vyrábí s tímto faktem počítají a vybrat si můžete pásky, které budou šetrné.

Rychlé a snadné použití

I když jste vytížení, bělení hravě stihnete. Stačí si zuby osušit prstem či ručníkem, pásky nalepit k dásním co nejpevněji na zuby a nechat působit určitý počet minut. Poté pásek odstraníte, zuby otřete od zbytků gelu, příp. jemně vyčistíte měkkým kartáčkem a vodou. Aplikace se provádí podle míry bělení.

Nezbývá, než si prohlédnout nabídku na webu Belicipsasky.com a vybrat si dle vašeho přání. Za pár dnů se budete moci pyšnit bělejším a zářivějším úsměvem.