Výuka angličtiny a němčiny v Plzni: Jak vybrat vhodnou jazykovou školu?

Bydlíte v Plzni či jejím blízkém okolí a rádi byste si zlepšili své dovednosti v oblasti cizích jazyků, případně se chystáte učit angličtinu či němčinu od základů? Pak vás jistě zajímá, jaké máte v Plzni možnosti.

Výuka angličtiny v Plzni, potažmo i němčiny jako druhého nejoblíbenějšího cizího jazyka, probíhá hned v několika soukromých školách. Nabízejí jak intenzivní kurzy na léto, tak i dlouhodobější výuku v řádech týdnů a měsíců. Záleží tedy hlavně na tom, zda máte dostatek volného času. Dlouhodobější kurzy jsou časově méně náročné.

Hlavním kritériem při výběru jazykového kurzu je výuková metoda

Školu ale nelze vybírat jen podle délky kurzů. Hlavní je, abyste v ní našli dobré zázemí a kvalitní, zkušené lektory, kteří používají moderní výukové metody. V tomto směru zaujme nabídka, s níž přichází jazyková škola v Plzni s názvem AQAP. V případě výuky angličtiny v Plzni a Rokycanech, kde má své pobočky, se postupuje metodou Direct Method for English. Jde o to, že učení probíhá zcela přirozeným způsobem, jako když jste se učili vlastní rodný jazyk.

Už od první hodiny začnete mluvit anglicky. Na mluvené slovo je v této metodě kladený největší důraz, gramatika, čtení a psaní přicházejí na řadu až později, kdy už jste schopni komunikovat. Jde o způsob, který je při snaze osvojit si cizí jazyk vůbec nejefektivnější.

Kvalitní jazyková škola se pozná i podle zázemí

Velkou roli hraje zázemí. Zmíněná jazyková škola v Plzni a Rokycanech disponuje moderně zařízenými učebnami. Přímo v jazykovce nechybí třeba ani kavárna pro oddych či dětský koutek. AQAP se ostatně kromě kurzů pro dospělé zaměřuje také na děti. Její kurz Angličtina pro děti v Plzni je rovněž efektivní, a to díky metodě Helen Doron, která opět klade důraz na přirozený způsob výuky.

Němčina v Plzni je poměrně praktickou záležitostí. Západočeši jsou díky blízkým hranicím poměrně často v kontaktu s Němci. Angličtina se vám pak hodí po celém světě. Chcete-li se naučit cizí jazyk přirozeným způsobem a bez zbytečného stresu, zvolte některý z kurzů, které nabízí jazyková škola AQAP.