Vlasy jako důkaz

Každá žena by měla dbát o zdraví a krásu svých vlasů. Zdravé, pevné a lesklé vlasy jsou vaší vizitkou, které si všimne každý. Unavené vlasy bez lesku s roztřepenými konečky vám zkazí i jinak pečlivě zvolený outfit a udělají první dojem, na který by každý nejraději zapomněl. A přitom je tak snadné to změnit!

Profesionální péče o vlasy není žádná věda

Zvládnete ji sama a bez potíží. A rozhodně nemusíte chodit každou chvilku do drahých salónů. Krásné vlasy totiž nevyžadují nijak velké finanční investice. Zato ty časové ano. Čím více času věnujete starosti o svou hřívu, tím dříve vám bude dělat tu nejlepší ozdobu.

Tip: Bez základní výbavy se samozřejmě neobejdete. Co budete potřebovat? Kvalitní kartáč, kadeřnické nůžky a samozřejmě kvalitní vlasovou kosmetiku.

4 pravidla pro krásné vlasy

  1. Nepodceňujte kartáčování! Každý den byste měla své vlasy pečlivě rozčesat. Odstraníte tak nejen zbytky vlasové kosmetiky, ale díky pravidelnému kartáčování jsou vlasy výrazně hebčí a lesklejší. Pokud máte delší vlasy, které mají tendence se zacuchávat, pořiďte si kartáč s rovnými štětinkami.
  2. Nezapomínejte na konečky. Nezdravý stav vaší hřívy se vždy projeví právě na nich. Proto je pravidelně zastřihávejte a jednou týdně jim dopřejte regenerační kúru. Zajistíte si tak zdravější a silnější vlasy. Zastřihnutí konečků hravě zvládnete sama doma. Potřebovat budete jen kvalitní kadeřnické nůžky, díky kterým docílíte profi efektu.
  3. Nepřehánějte to s mytím. Příliš časté mytí vlasů způsobuje vysušení pokožky hlavy a vlasy se pak výrazněji mastí. Pokud je pro vás představa tři dny nemytých vlasů nepředstavitelná, vyzkoušejte suchý šampon – zbaví vlasy mastnoty a dodá jim objem.
  4. Nezapomínejte na kondicionér. Pokud se pyšníte delšími vlasy, kondicionér je pro vás naprostou nutností. Usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům potřebné živiny.

Tak hurá na to – čas, který svým vlasům budete věnovat, se vám zaručeně vrátí. Třeba formou obdivných pohledů