Valentýnské dárečky pro naše muže

Každý rok se to opakuje, Valentýn je za dveřmi a vy teprve přemýšlíte o tom, čím byste svému milého muži udělali radost. Každý muž je jiný a má rád něco jiného, má jiné koníčky, ale jsou věci, kterými potěšíte snad každého chlapa.

Zlatá klasika

Už dávno jsou muži zvyklí na to, že stále od svých žen dostávají ponožky a spodní prádlo. A pokud je na Valentýna nedostanou, bude se jim po nich stýskat. Navíc znáte vhodnější dobu na věnování spodního prádla, než je svátek zamilovaných? A rozhodně nevybírejte klasické a nudné proužky, protože dnes existují různé vzory. Můžete svého miláčka obdarovat srdíčky, avšak pokud máte doma muže s humorem, klidně zvolte něco vtipného, jako jsou trenýrky s obrázkem banánu a mnohé další.

Láska prochází žaludkem

Oblíbená česká slovní hříčka, kterou do svých vnuček vtlouká snad každá babička. „Aby sis udržela muže, musíš mu navařit.“ A právě to jsou moudrá slova našich babiček, protože jedině najezený chlap je plně spokojený. A tak je dobrým valentýnským dárečkem oblíbená večeře, či malý dortík, který sama upečete. Pokud máte doma tvrdého muže, který má rád rock a pivo, tak mu dopřejte originální dárek v podobně klobásách. A ženy s fantazií dokonce umí z klobásek vyrobit různé zajímavosti, jako je napodobenina ženy a tomu muž rozhodně neodolá. A pokud sami nejste zrovna výbornými kuchařky, tak můžete se svým mužem zajít i do restaurace, kde jsou na tento svátek připravení a dokonce vám mnozí nabídnou i romantiku při svíčkách.

Muži milují to, čemu ženy nerozumí

Muž a žena jsou opačná pohlaví a většinou to jde vidět i na jejich myšlení a koníčcích, protože každé pohlaví upřednostňuje něco jiného. I když existují i výjimky. Ale je pravidlem, že když svému chlapovi koupíte na valentýna něco z elektroniky, tak neuděláte krok vedle. Navíc dnes existuje široký sortiment tohoto příslušenství a doplňkům k nim, takže budete moci dlouho vybírat. Můžete zakoupit jen obyčejná sluchátka anebo rovnou třeba navigaci. Avšak pravdou je že mnoho žen právě tomuto oboru nerozumí, a tak si raději nechají pomoct od prodavačů.

Další obor, který je bližší více mužům, než ženám je sport. A právě i valentýnským dárkem z oblasti sportu můžete vykouzlit úsměv na tváři vašeho muže. Některým chlapům ke štěstí stačí dres oblíbeného sportovce či šála, která propaguje jejich oblíbený klub. Ale pro náročnější muže můžete zakoupit přímo lístky na nějaké utkání.

Nedělejte ze svého muže dědečka

Existují dárky, které jsou spíše pro dědečky, než pro manžely a přítele. A i když máte doma už dědečka, tak mu to nepřipomínejte. Nedávejte svým mužům na Valentýna pyžamo, pantofle či vodu po holení, protože to budou mít každé Vánoce od svých dětí a vnoučat. Navíc se jedná o svátek zamilovaných, tak bychom měli přemýšlet tak, aby to mělo v sobě lásku a snahu potěšit tohoto druhého.

Valentýn je americký svátek, ale přesto je u nás čím dál více lidí, kteří využívají tohoto dne, aby své drahé polovičce vyjádřili svou lásku.