V teplácích za módní hvězdu?

Athleisure – tento název se v souvislosti s oblékáním objevuje stále častěji. Jedná se o kombinaci slov “sportovní” a “volnočasový” a pokud se takto oděná vypravíte do ulic, vypadáte jako byste zrovna opustila posilovnu nebo zazpívala závěrečné Óm na konci jógové lekce.

V hlavní roli přes home office byly tepláky

A nemusí to tak jen působit. Poslední rok mnohým převrátil denní režim vzhůru nohama – pracujeme doma a když už se dostaneme ven, chceme si užít pohyb na vzduchu, protáhnout se, vylepšit kondici i imunitu.  A tak všechny ty lodičky, silonky, kalhoty s puky a podobné formální oblečení vyčkává ve skříních netknuté, zatímco legíny, mikiny nebo dámské a pánské tepláky přebírají místo na výsluní současného stylu.

Pánské béžové tepláky 4F

Tepláky zmenili pravidla módy

Dámské tepláky a styl. Lze vůbec tyto slova použít v jedné větě? Celebrity typu Kendall Jenner nebo Gigi Hadid o tom nepochybují a tento oděv si obléknou klidně na večírek.  A my ostatní? Spousta z nás má zažito, že mimo sportovní areál se tepláky zkrátka nenosí. Naopak vyznavačky sportovního nebo ležérního pouličního stylu tento milovaný i vysmívaný kousek dokáží vzít na milost a vytvořit s ním zajímavý model – klasicky sportovní nebo hiphopově rozverný.

Dámské růžové tepláky 4F

Tak či onak, ať do parku nebo na ulici, základem jsou tepláky nepostrádající “šmrnc” a držící krok se současnými trendy v módě. Zároveň držící tvar a lichotící  postavě – všem vytahaným hrůzám s povislými kapsami, které jako bychom vytáhly z pytlíku na tělocvik ze čtvrté třídy, doufejmě už skutečně odzvonilo, v těch uděláme parádu maximálně při okopávání zahrádky.

Kde ale najít hezké, kvalitní, sportovní tepláky, které zároveň odpovídají současným trendům? Sportovní značka 4F nabízí dámské a pánské tepláky v mnoha barevných odstínech a střizích lichotící postavě. Ať už hledáte sportovní kvalitní oblečení pro sebe nebo pro svého partnera, z nabídky této značky si nepochybně vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *