4 tipy, jak nosit zlaté šperky


Bílé, žluté, nebo růžové zlato? Bílé zlato hraje jasný prim v zásnubních a snubních prstenech. Ale moderní šperky se značně liší. Žluté zlato se ve velkém vrací na scénu, jak naznačují nejnovější kolekce. A nejen to žluté. Velkým trendem posledních let jsou šperky ze zlata růžového.

Zlato je jakousi královnou šperkařské průmyslu. Zlatý šperk vám dodá dávku elegance a podtrhne vaši ženskost. Proto by alespoň jeden zlatý náramek nebo prstýnek měla mít každá žena ve své šperkovnici.

Must have = šperky z růžového zlata

Proč právě růžové zlato? Protože prostě vypadá naprosto úchvatně, skvěle ladí s každým odstínem pleti a dá se skvěle kombinovat se žlutým zlatem, stříbrem i platinou. Se šperky z růžového zlata nikdy neuděláte chybu a vždycky dostanete cool kombinaci. Růžové zlato vypadá svěžeji, jemněji a není tak prvoplánové. Snadněji se nosí a navíc je velmi moderní.

Řekněte to přívěskem

S jednoduchým řetízkem a zajímavým přívěskem povýšíte každý outfit o stupeň výš. Originální přívěsek vám může pomoci vyjádřit váš názor i vaši osobnost. Zvolit můžete přívěsek s různými symboly nebo nápisy. Vyhrát si můžete i s délkou řetízku. Doporučujeme pořídit si rovnou dva, jeden kratší a druhý delší. Můžete je totiž nosit také dohromady a tím vytvořit opravdu originální look.

Pomyslná třešnička na dortu? Zlaté náušnice

V zásadě se rozlišují tři druhy náušnic. Jedná se o kruhy, visací náušnice a pecičky. A právě zlaté náušnice pecky hrají v letošní sezoně hlavní roli. Jsou vhodné opravdu pro každého a pro jakoukoli denní nebo noční příležitost. Díky svému tvaru se lehce kombinují prakticky s čímkoli. Mohou být čistě kovové, ale také ozdobené barevnými drahokamy diamanty. Na výběr je opravdu spousta možností.

V jednoduchosti je krása

Teď možná nepotěšíme milovnice velkých náhrdelníků, ale věřte, že k oživení outfitu opravdu nepotřebujete obří řetěz kolem krku ani tunu masivních náramků. Bílé tričko a džíny skvěle doplní i jemný zlatý náramek nebo řetízek. Máte šaty, které budí pozornost svým zajímavým střihem nebo vzorem? Pak je doplňte velmi decentním a úzkým zlatým náramkem.