Úsporné a krásné bydlení? Zkombinujte LED osvětlení a nábytek v černo-červeno-bílém provedení!

Snažíte-li se jít s dobou a mít oblečení posledních trendů, stejně tak vzhled zahrady a domu, jistě vás neminula zpráva o úsporných LED žárovkách. Dovedou  ušetřit spoustu peněz za energii, vydrží mnohem déle, než klasické žárovky a i když s nimi budete blikat, jen tak se vám nepokazí.

Proč investovat do LED?

Jak již bylo zmíněno, ušetří vám peníze v peněžence. Můžete je použít jak pro krásné nasvícení obrazů, vitrín, kuchyňské linky, podhledů v koupelně a podobně, stejně dobře, jako pro pořádné nasvícení dvoru, dílny, velké haly nebo obýváku. LED žárovičky jsou k mání i ve vánočním osvětlení, po kterém je právě teď velká sháňka.

Velkou výhodou je, že si můžete vybírat z více barev, v jakých vám budou svítit a prostředí zpříjemňovat. Pro teplou bílou se hodí interiéry, naopak chcete-li být akční, např. v pracovně, nebo chcete-li k „životu povzbudit“ vaše zaměstnance, vsaďte na studenou bílou.

Mnohé LED žárovky koupíte v e-shopu mpLEDziarovky.sk. Sortiment nabízí skutečně velkou a obšírnou nabídku, jistě si vyberete takové, jaké hledáte!

Nábytek, který bere dech

Krásně nasvícený nábytek udělá také mnoho. Nasvítit si můžete kupříkladu nábytek black red white od značky BRW. Nechybí mu skvělý design, moderní zpracování, důmyslné vychytávky a elegance, která chytne za srdce nejednoho milovníka krásy.

Nechcete-li se spokojit s klasickým nábytkem, který na vás „mrká“ ze všech stran, značka BRW vám udělá radost. Její designéři vědí, co dělají a ví, jak osvěžit váš domov.

Dopřejte i vy svému domovu úsporu v podobě kvalitních, trvanlivých a pro ekologii vstřícných LED žárovek! K tomu si pořiďte nádherný nábytek z kolekce black red white a uvidíte, jak prostor, ve kterém žijete změníte, aniž byste provedli stavební úpravy!