Udělejte si vlastní potisk na textil a buďte originální

Vybrat si tričko, mikinu nebo jiné oblečení s potiskem není mnohdy snadné. Přece jen chceme daný kousek nosit s pocitem, že vyjadřuje náš názor, poukáže na oblíbeného koníčka nebo jím podpoříme to, s čím souzníme. Přitom si můžete jednoduše vytvořit svůj potisk v pohodlí domova. Můžete vyrobit krásná trička celé rodině, sportovnímu týmu do něhož chodíte vy nebo vaše dítko, stejně tak můžete zhotovit firemní trička, pokud máte menší či větší společnost. Nápady je snadné realizovat.

Směle do potištění textilu

Jak již bylo zmíněno, používat lisy na textil můžete z mnoha důvodů. Ať už budete chtít používat lis často nebo občas, je ale důležité vybrat kvalitní, který nebude nutné za krátký čas reklamovat, opravovat. Právě takové jsou termolisy Marta. U nich si můžete být jistit, že kupujete kvalitu. Na stránkách termolisy.cz najdete stroje, jejichž předností je kvalita a jednoduchost ovládání. Stabilní tlak lisu a jeho schopnost dostatečné termoregulace jsou základy kvalitního lisu. Vybrat si můžete i model s automatickou funkcí. Ten se postará o celý proces lisování sám, stačí jej nastavit a bude pracovat bez vašeho dalšího přičinění. Díky velkému teplotnímu rozsahu lze aplikovat tisk na různorodý povrch. Kupříkladu termotransferní lis umí aplikovat struktury i na hrubší materiály nebo členitější povrch.

Zvolit můžete i multifunkčnost

Kromě lisu na textil můžete zvolit i multifunkční termolis na potisk. Ten aktuálně nabízí termolisy.cz s úsporou 20 %. Díky němu pro změnu potisknete mnohé předměty, jak jsou hrnky, kryty na telefon, pouzdra na tablety, talíře, přívěšky, kamenné desky atd., to vše sublimační metodou. Stroj funguje na principu vytvoření vakua, které přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět k podložce. Horní a dolní topná deska mohou pracovat každá zvlášť nebo společně, čímž zajistí stabilní teplotu. V lisu můžete tisknout více předmětů různého tvaru najednou, v tom tkví jeho multifunkčnost. Potisknout můžete i puzzle, hodiny, skleněné rámečky a další předměty, u nichž nelze použít ploché lisy.

Tak, téměř cokoli si přejete můžete mít doma či ve firmě potištěno dle svého vkusu nebo ruku v ruce s firemním logem, obrázkem. Stačí vám k tomu kvalitní termolis, který téměř vše udělá sám.