Tipy a triky pro omlazení – 1. část

Pokud toužíš po mladistvém vzhledu, existuje několik typů, jak to ovlivnit.

Procvičování a posilování

Posilování je zdravé, ale nic by se nemělo přehánět. Posilovat můžeš i obličej a tím mu pomůžeš k mladistvějšímu vzhledu. Upevníš kontury obličeje a buňky se budou regenerovat mnohem více. Stačí jednoduchý cvik – opakovat písmena x, o, u – tím svaly nejlépe procvičíš. Vyslovuj písmena důkladně a zřetelně, nejlépe patnáctkrát za sebou a několikrát denně. Protáhneš tím hezky obličej!

Krémy s UV faktorem

Mnoho lidí se chrání před sluníčkem pouze v létě, někteří jen na dovolené. Měla by ses chránit ale po celý rok a to i ve městě. UV záření totiž dost podstatně podporuje stárnutí, krém s UV faktorem tomu můžeš zabránit.

Rozjasnění

Pokud tvé pleti pořád něco chybí, nějaká ta šťáva, život, zkus použít tvářenku. Ne nadarmo se jí říká zdravíčko. Stačí ji trochu nanést na vrcholek lícních kostí kulatým štětcem, v případě krémové si bohatě postačíš s prsty. Pokud žádnou tvářenku nevlastníš, můžeš použít i rtěnku, kterou pečlivě rozmažeš do ztracena. Dej pozor ale na barvu.

Obličej můžeš konturovat i jinými vychytávkami – rozjasňovačem či bronzerem.

Spánek

Spát by si měla chodit ideálně v devět nebo deset hodin, protože hodiny před půlnocí jsou pro krásu a zdraví nejlepší. Nezapomeň místnost, kde spíš, pravidelně větrat. Postel bys měla mít také postavenou hlavou na sever, kvůli magnetickému poli.

Masáž obličeje

Neboj se, si občas dopřát obličejovou masáž od profesionála. Svaly se uvolní, vyhladí se vrásky, pleť se vypne. Navíc bude krásně jemná a projasněná. Masáž je také skvělé uvolnění a regenerace, určitě se ti nebude chtít odejít!

Odfrknutí

Nadechni se a skrze povolení rty vypusť vzduch tak, aby si vydala zvuk podobající se prrrrrrrr. Nevytvářej to hlasivkami, ale rty. Pomůžeš tak uvolnění nosoretních rýh.

Sex

To, že je sex zdraví prospěšný, je ti asi jasné. Určitě si druhý den byla odpočaté a svěží, když ses celou noc promilovala. Rozproudí se ti krev a ty tak získáš zdravou barvu, že ani nepotřebuješ tunu líčidel. Hned vypadáš o něco svěží a mladší. Navíc budeš mít zvednutou náladu a úsměv na tváři, když si na tu noc vzpomeneš. A i to omlazuje. Sex je prostě univerzální lék!