Tělo jako magnet

Co si budeme povídat, největším magnetem pro muže, jsou krásy ženského těla.

Každá žena má svůj přirozený sex appeal, a každý muž má určitou představu o tom, jaké přednosti by jeho partnerka měla mít.

Každá žena má nějaké nej!

Někteří muži preferují ženy při těle. Ženy, které „je za co chytit“ a o které se muži nemusí bát, že jim „odletí“, když zafouká vítr. Sex appeal těchto žen však nespočívá jen v jejich oblých tvarech. Je vědecky dokázáno, že ženy při těle se dokážou daleko lépe uvolnit a žijí v lepší psychické pohodě. S takovými ženami si pak muži mohou užít více zábavy a i uvolněnější a procítěnější sex. Řeč je však o ženách, které jsou „při těle“, nikoli obézní.

O obézní ženy už muži tolik zájmu nejeví, pokud tedy nejsou sami v podobné situaci. Nejen že obézní ženy jsou převážně v psychické nepohodě kvůli svému vzhledu, ale mnohdy už ani nemají chuť na sex, nebo jim jejich tělo v samotném aktu brání a nemohou jej tak praktikovat. A co je přitažlivého na ženě, která není v psychické pohodě a nedokáže muži poskytnout krásy sexu?

Mnozí muži však stále preferují ženy štíhlé a vypracované. Ženy, vypadající jako modelky, které znají z reklam, časopisů a z módních mol.

Pracujte na sobě zdravě

Ženy z moderního světa jsou s tímto faktem již dlouhá léta obeznámeny a dělají mnoho věcí pro to, aby se mužům zavděčily. V dnešní době existuje spousty diet, kterými si ženy udržují svou figuru, ale ať už jde o diety radikální nebo mírné, stále je to určité omezení, které v ženách může vyvolávat psychický neklid jako je podrážděnost, nedůtklivost nebo vztahovačnost a toto zrovna nejsou pro muže přitažlivé přednosti.

Další způsob, kterým se většina žen udržuje, je sport. Nespočet druhů sportů, který je stále rozšiřován o nové druhy a stává se z něj tak dostupnější způsob udržování se v kondici. Podle mužů jsou tyto ženy nejpřitažlivější, neboť jsou jak ve fyzické formě, tak i v psychické pohodě. Nebojí se najíst a k tomu ještě sportují? Mužský ideál.