Stahujte filmy konečně bez omezení rychlosti

Kino má sice své kouzlo, ale když si doma lehnete na sedačku, uděláte si popcorn v mikrovlnné troubě, nalijete džus a pustíte film na velké televizi, je to taky dobrý zážitek. Nikdo vás neruší a nemusíte opouštět teplo domova. Jenže nejdřív ten film musíte někde vzít.

Nebudeme si tady věšet bulíky na nos, dnes je normální najít film na internetu a stáhnout si jej. Spousta snímků se objeví online už pár týdnů či měsíců po premiéře a najít je není těžké. Horší je to s tím stahováním. Buď za něj musíte platit, nebo si dlouho počkáte. Z některých stránek se jeden film stahuje třeba tři hodiny. A komu by se chtělo tak dlouho čekat?

Zapomeňte na kredity a placené účty

Jistě máte zkušenost s některým z online úložišť, která po vás chtějí peníze za stahování. Jmenujme například Uloz.to, Sdilej.cz či Datoid.cz. Na Uloz.to vás 25 000 MiB vás vyjde na 100 korun. U druhého jmenovaného portálu zaplatíte stejnou částku za 100 000 MiB, Datoid vám dá za stovku 40 000 MiB. Nejsou to sice tisíce, ale proč bychom vůbec měli za něco takového platit? Jde to i zdarma.

Úložiště, které nabízí download i upload neomezenou rychlostí zdarma, se jmenuje xShare.cz. Na českém internetu je to ojedinělá služba, protože od uživatelů nepožaduje žádné peníze. Pro stahování bez omezení je nutné se pouze registrovat. Servery xShare.cz mají kapacitu 2 000 Mbit/s, takže stahování bude probíhat tak rychle, jak rychlý máte internet doma. Film se vám stáhne za pár minut.

Na xShare.cz samozřejmě nejsou jen filmy. Podobně jako na konkurenčních úložištích tu najdete i obrázky, zvukové, instalační a zabalené soubory. Všechny jsou k dispozici úplně zdarma, když se zaregistrujete.

A pokud si film nepotřebujete stáhnout, můžete si jej pustit na xShare.cz přímo online. Videa ve formátu MP4 se tam dají přehrávat v plné HD kvalitě. Tak si udělejte pohodlí a pusťte si něco veselého. U filmu si má člověk především odpočinout.