Jaký epilátor používat

Chcete se rozloučit s žiletkami a pořídit si epilátor, abyste měla krásně hladkou a opálenou pokožku po celém těle? Je to jistě dobrá volba, protože epilátor vytrhá chloupky i s kořínky a ty pak rostou o dost pomaleji. Na rozdíl od žiletek je však epilátor bolestivý, nicméně se na tuto bolest dá zvyknout a pokud vydržíte první epilování, pak to bude už jen lepší. Raději epilujte kratší chloupky, je to méně bolestivé.

Braun nabízí široké spektrum epilátorů. Můžete si vybrat epilátor na sucho i na mokro. Výhodou holení za mokra je, že pokud se epilujete v horké vodě, snížíte bolest na minimum. Epilátory Braun se skvělé přizpůsobí konturám a tak je možné depilovat dokonale jakoukoliv část těla. Chloupky po oholení dorůstají výrazně pomaleji.

Epilátor Philips odstraní jemně chloupky, které jsou dlouhé teprve 0,5 mm. Díky jemným pinzetovým kotoučům odstraníte chloupky bez toho, abyste tahali pokožku. S epilátorem Philips docílíte pohodlné a efektivní epilace. Philips má omyvatelnou hlavu pro lepší hygienu a údržbu. Tento typ epilátoru se může pochlubit ergonomickou rukojetí.

Rowenta nabízí kromě epilátorů, také depilátory. Díky ním odstraníte bezbolestně chloupky na velmi dlouhou dobu. Jedná se o velmi bezpečnou a také dokonale účinnou epilaci pomocí IPL. Tato technologie je používaná především v kosmetických salonech a na klinikách estetické medicíny. Tento depilátor odstraní až 83% chloupků definitivně a to bezbolestně.

Eta epilátory dostanete za celkem přijatelnou cenu. Odstraní chloupky dlouhodobě a to až na 6 týdnů. U o něco málo dražšího epilátoru Eta se můžete setkat s antimikrobními disky, které jsou vyrobeny z 24 karátového zlata.

Remington i tato značka se může pochlubit IPL depilátorem, kterým dlouhodobě a bezbolestně odstraníte chloupky a to z pohodlí vašeho domova. Jeho jednotky jsou funkční pouze na pokožce, která potřebuje IPL ošetření.

Snad si vyberete z velkého množství nabízených depilátorů a epilátorů ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Je jasné, že IPL depilátory, které nabízejí bezbolestné a také dlouhodobé odstranění chloupků jsou dražší.