Reprezentativním prostorem musí být i koupelna. Udělejte z ní luxusní místnost.

Také se vám líbil komfort na dovolené, kdy jste si mohli ruce osušit praktickým sušičem rukou? Což takhle pořídit si jej i domů a dopřát si stejný komfort? Anebo jej velmi oceníte, máte-li  rodinnou kavárnu, penzion nebo cukrárnu. Na toaletách se hodí jak doma, tak pro veřejnost.

Proč právě sušiče rukou?

Sušiče rukou oceníte po umytí rukou, kdy nebudete potřebovat nákladné papírové ubrousky, natož tak klasický ručník, který musíte pracně prát. Na veřejných prostorech působí neesteticky i nehygienicky – zákazníci si jistě nechtějí utírat ruce do ručníku, kde už se utíral někdo jiný, cizí… Sušiče jsou navíc velmi rychlé, už dávno nejsou tak pomalé a nevýkonné, jako na svých začátcích.

Další pomocníci, kteří skvěle fungují

Stejně dobře vám poslouží k dobré službě i reprezentativnímu vzhledu vaší či veřejné toalety hezké kliky. Bez nich neotevřete ani v případě, že byste znali kouzelné heslo.

Jistě si pamatujete kulaté umělé kliky, které ač byly levné, levně také působily a nevydržely nijak dlouhou službu! Vyhněte se zklamání i nemilým častým opravám díky kvalitním klikám od společnosti FPInterier.sk. Nabízí široký sortiment klik všech možných materiálů, tvarů a provedení.

Na své si přijdou milovníci elegance, extravagance, klasiky, ti kdo hledají moderní styl, všemožné barvy, lesklé provedení, mat nebo třeba kliky, které vypadají, jako by na nich byla padlá rosa. Výjimkou nejsou vzhledy rovné, prohnuté, s obloučkem, hranaté, placaté, kulaté… Ať už hledáte cokoli, na těchto stránkách si zaručeně vyberete!

Užitečný sortiment na jednom místě

Na webu fpinterier.sk najdete mnohé další, např. věšáky, madla, stolové nohy, kolečka, kuchyňské doplňky, odkapávače, nerezové dřezy, odpadkové koše, svítidla a jiné další. Nahlédněte a vyberte si vše potřebné pro váš interiér i exteriér, pracovnu, firmu i domácnost!