Řekni to světu svým originálním tričkem!

Rčení, že šaty dělají člověka, zná asi každý z nás. Když se nad ním zamyslíte, zjistíte, jak trefné je – opravdu ta věta má něco do sebe!

Každý den ráno otevřeme šatník, přehrabujeme se vrstvami oblečení a přemýšlíme, co si vezmeme na sebe. Osobně mám za to, že také podvědomě přemýšlíme nad tím, co svým oděvem světu ten daný den řekneme. Světu totiž chceme říci svůj názor, dát mu najevo jak se dnes cítíme, zda jsme veselí, smutní, zamilovaní, nebo nemáme náladu. Proč to ale neříct přímo? Ptáte se jak? Skrze trefná, vtipná a originální trička, která najdete na webových stránkách http://www.easytrika.cz/!

Trička nosí de facto každý, sama za sebe mohu říci, že já strávím každé ráno pěkně dlouhou dobu před šatníkem s tím, že váhám, zda si obléknout tílko, které již vyšlo z módy, nebo halenku, která se mi prostě k ležérně potrhaným džínsům absolutně nehodí! Proto první, co mě zaujalo, je samotný nápad. Když se to navíc spojí s vtipem a originalitou, vznikne dokonalá věcička, která v žádném šatníku nesmí chybět! Pojďme si to ale přiblížit.

Trička pro něj a pro ni

Aneb první kategorie, která mne, jako asi žádnou ženu, romantičku, nenechala chladnou. Jak jsem stránku objevila, začala jsem tuto její část prozkoumávat a kdybych si ji komplet neprošla, asi by mi to nedalo spát. Každý zná ten moment, kdy jsme čerstvě zamilovaní a hned si představujeme, jak s dotyčným budeme mít jednou baráček se zahrádkou, spoustu dětí a šťastní zůstaneme až do smrti.

Někteří tomu věří natolik, že si jméno dotyčného nechají vytetovat například na rameno. Já, jelikož jsem realistka, raději zvolím trika pro něj a pro ni! Ať už zvolíte triko se společnou fotkou ve tvaru srdíčka, či jen s jeho jménem a nápisem „I love you“, dáte tím světu jasně najevo, jak a co momentálně cítíte. Na výběr je hned několik možností a opravdu každá má něco do sebe!

Trička pro každého a trička se zábavnými motivy

To jsou přesněji dvě kategorie, na které jsem v zápětí zaměřila svoji pozornost. Není divu, kdo z vás nemá rád humor? Jedno z nich mne dokonce vrátilo o pár měsíců zpátky, do doby, kdy jsem navštěvovala vedoucího své bakalářské práce v rámci konzultací. S jakou oblibou ten místo slova „organismus“ používal slovo „orgasmus“! Tričko s nápisem „Dárce orgasmů“ je proto v mých očích horký favorit! Ale samozřejmě, že to není jediné zajímavé tričko, které zde můžeme najít! Ba spíše naopak, je tam tolik kousků, které stojí za to vlastnit, že člověk si pomalu ani vybrat nemůže!

Pokud Vám tedy obdobné tričko v šatníku schází, nakoukněte na výše zmiňované stránky a uvidíte, že se jim nedá odolat! Možností je opravdu spousta, od vtipných (a především pravdivých) textů, které se nachází na tričkách politických, přes tématicky zaměřené designy, až po zaláskované vzkazy se společnou fotografií – v rámci vtipných a především originálních triček, si vybere každý.

Konečně si můžeme udělat i všední den tak trochu nevšedním!