Proč ženy stále více řeší svou postavu?

Z pohledu ženy to vezmu tak, že opravdu málo žen je spokojeno se svou postavou. Skoro bych řekla, že vůbec žádná. Ale proč tomu tak je?

Důvody, které ženy ovlivňují v jejich názorech na ideál krásy

Z mého hlediska jako z hlediska ženy se na tomto problémů podílí vícero faktorů. Jeden z mnoha jsou modelky. Každá žena vidí v televizi štíhlou až vychrtlou modelku a chtěla by mít taky takovou postavu jako ona. Leckdy to končí velice špatně…

Dalším takový faktorem jsou leckdy muži, které mají po svém boku. Spoustě mužů se postava jejich partnerky nelíbí, nebo by ji aspoň trochu chtěli změnit. To ženě moc sebevědomí nedodává, byť má jen pár kilo navíc nebo má jen trochu větší bříško a zadeček. Muži jim to leckdy vyčítají a proto ženy začnou se svou postavou něco dělat ale většinou neúspěšně, nebo to dosáhne katastrofálních výsledků vedoucích k anorexii.

Dalším problémem je spousty reklam s přípravkami na hubnutí. Za pár dní zhubnete až sedm kilo a tak dále… Věřte, že žádné pilulky vám jen tak nepomůžou. Mohou pomoci rychleji spalovat tuky, ale to je tak vše, pokud chcete zhubnout nebo si vytvarovat postavu, musíte si kontrolovat jídelníček, a co je velmi důležité – nejíst v noci tučná jídla a hlavně mít dostatečný pohyb.

Závěrem

Když už opravdu nastane ta situace, kdy chceme zhubnout nebo si vytvarovat postavu, musíme myslet především na naše zdraví a to musí být na prvním místě. To, co vám říkají ostatní okolo, na tom nezáleží. Je to vaše tělo a tím bychom se měli v první řadě řídit.

Nepoužívejte nesmyslné diety a hladovění, to vám stejnak nepomůže. Důležité je jíst pravidelně po malých dávkách, vyhnout se smaženému a tučnému jídlu a mít dostatek pohybu, a pokud neradi sportujete nebo ze zdravotních důvodů nemůžete, najděte si na internetu nějaké cviky na doma. Ty také velmi pomáhají, pokud je děláte každý den.

Takže ať už je to jakákoli žena vždy dejte na sebe a neohlížejte se na ostatní.