Proč, kam a za kolik vyrazit na dovolenou do Řecka?

Řecko je skvostná země, kterou tvoří kromě pevninské části ještě více než 500 ostrovů. Každý rok tuto zemi navštíví tisícovky turistů. Největšími „turistickými taháky“ jsou tyrkysové moře, skvostné pláže a samozřejmě i antické památky. Pokud ještě nemáte vybraný cíl vaší letní dovolené, rozhodněte se letos právě pro Řecko. Možností se nabízí hned několik a do karet vám hrají i aktuálně velmi výhodné ceny zájezdů.

Každé místo nabízí jiné vyžití!

Při výběru dovolené je třeba vhodně vybrat místo pobytu.V Athénách a jejich okolí si více užijete hlavně památky, na ostrově Rhodos na vás čekají krásné pláže, ostrov Kréta spojuje oboje, Santorini zase nabízí divokou přírodu apod. Dobře si tedy promyslete, co na dovolené chcete dělat a až poté vybírejte.

Příjemná zpráva je, že se aktuálně dají sehnat i zájezdy first minute Řecko za méně než 13 000 Kč. Jedná se o pobyty s all inclusive na 8 dní. Pokud si nepotřebujete dovolenou v práci vyřizovat v předstihu, doporučujeme si počkat na last minute Řecko. Nabídka sice bude omezenější, ale cena bude pravděpodobně nižší.

Nebojte se cestovat!

Jestliže vyrazíte do Řecka máte dvě možnosti – strávit dovolenou na hotelu u pláže, nebo poznávat krásy okolí. Vřele doporučujeme druhou variantu. V Řecku se dá výhodně půjčit automobil a procestovat ostrovy křížem krážem. Potřebujete jen řidičský průkaz s mezinárodní platností.

Vyberte si zájezd za nejvýhodnější cenu

Zájezdy do Řecka nabízí snad všechny tuzemské cestovní kanceláře. Ceny se liší o tisíce korun, srovnání se proto vyplatí. Abyste našli zájezd, který bude odpovídat vašim požadavkům, použijte portál NewTravel.cz. Je to srovnávač zájezdů, který nabízí přehledné upořádání nabídek od 105 českých cestovních kanceláří. Zájezdy zde vyhledáte lehce podle několika kritérií např. podle letoviska, typu stravy, úrovně hotelu aj. Pokud si zájezd vyberete, budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, která má zájezd v nabídce. S ní vyřídíte veškeré formality a vaše dovolená Řecko může začít!

Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění do zahraničí. Lze to i online a na pár kliků!