Pojištění odpovědnosti: Nedávejte šanci nehodám v každodenním životě

Ať už se ve svém životě věnujete čemukoliv, neustále na každém rohu číhají rizika a možné nehody, které dokáží pořádně zkomplikovat život. Abyste však nemuseli sami nést následky, vyplatí se sjednat si pojištění odpovědnosti. Díky tomu si můžete ušetřit starosti i finance.

Občanská odpovědnost

Sjednané pojištění odpovědnosti vám pomůže předejít nešťastným nehodám. Ty totiž mohou vyjít pěkně draho, se škodou se přitom setkáváme často. První variantou je pojištění pro občany. To vás ochrání za běžných situací, které nás v životě mohou potkat. Jednat se může o vysklení okna, rozbití zboží v obchodě, či třeba srážku na lyžařské sjezdovce. Chráněni budete pro případ, že způsobíte škodu na majetku či na zdraví. Do pojištění je navíc zahrnuta i vaše rodina a za příplatek také domácí mazlíčci.

Pro zaměstnance

Další variantou pojištění odpovědnosti je ta pro zaměstnance. Ochrání vás v případě, že svou činností způsobíte škodu zaměstnavateli. Jednat se může o různé situace – ať už odřete služební auto, objednáte špatné zboží, či neúmyslně způsobíte někomu škodu na zdraví. V nabídce najdete speciální tarif pro řidiče, pojištění platí po celém světě. Pojištění odpovědnosti zaměstnance si můžete sjednat výhodně od ERGO pojišťovny.

Odpovědnost pilota

Další varianta pojištění je poněkud unikátní. Určena je pro specifickou kategorii osob, tedy piloty. Toto pojištění vás ochrání před nákladnými škodami způsobenými na vypůjčeném letadle. Platné je po celém světě, chrání piloty i instruktory a žáky. Nezáleží na tom, zda jste profesionál, nebo amatér. Sjednání pojištění zvládnete snadno online, můžete si ho tedy sjednat třeba hned.

Pojištění odpovědnosti má velký význam a rozhodně byste ho neměli podceňovat. Může vám totiž ušetřit velké výdaje související se vznikem škod, kterým nelze předejít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *