Podnikáte nebo o tom uvažujete? Myslete na správnou webovou adresu i kvalitní webhosting.

Dámy, které se rozhodly podnikat, vědí, jak je důležité mít dokonalou propagaci, zajímat se o novinky, zdokonalovat se, nabízet klientům zajímavé akční slevy, dbát na správný a asertivní přístup, mít prostory čisté, příjemné atd.

K tomu, aby však společnost vzkvétala, je důležité mít i prvotřídní webové stránky včetně internetové adresy. Efektivní je stručný, jasný název, který je lehce zapamatovatelný a s nabízenými službami nebo zbožím má co nejvíce společné.

Víte však, kde si lze objednat správnou doménu, zajistit kvalitní webhosting s dostatkem prostoru, jednoduchým ovládáním, přehledností a bezproblémovou funkčností? Spolehněte se na zkušenou a zavedenou firmu EXO.

Nechte si poradit a buďte úspěšné

I když jsou ženy jen málokdy tím, komu je internet a s ním spojené možnosti a zvláště technické věci blízké, díky pomoci pracovníků společnosti EXO si svůj web, hosting i doménu zvládne zařídit každá zájemkyně.

Vybrat si můžete z mnoha koncovek domén už od 99 Kč. V případě, že budete potřebovat koncovku, jež se nenachází v nabídce, stačí společnost kontaktovat.

Vaše stránka může být vytvořena zcela profesionálně, přitom jednoduše a zdarma vámi osobně prostřednictvím Autoinstalerů či SiteReptile.

EXO nabízí výborné služby a nadstandardní výhody i u těch nejlevnějších balíčků. Hostuje více než 20 000 domén, což je nezpochybnitelnou vizitkou kvalit péče a nabízených produktů.

Máte už své stránky? Přejdete k EXO.

Abyste se mohly přesvědčit o loajálnosti a férovosti společnosti EXO, nabízí testovací webhostingové konto. Zajímavá je i aktuální akce – CZ domény za 60 Kč na rok. Jestliže převedete váš stávající webhosting k ní, získáte až 9 měsíců zdarma.

Neváhejte a zdokonalte své podnikání. Vzhled webových stránek, jednoduchá orientace v nich i snadno zapamatovatelná webová stránka vám k tomu zajisté pomohou. Stačí spojit se s exohosting.cz a sdělit svá přání či požadavky.