Pobuďte k životu poškozené vlasy bez lesku. Pomůže vám brazilský keratin.

Proto, abychom měly vlasy pěkné, často děláme spousty věcí, které jim ale spíše uškodí. Barvíme je, melírujeme, dáváme na ně trvalé ondulace… čím jim velmi ubližujeme. Proto bychom měly myslet na to, jak je dokonale ošetříme. Důležité je doplnit jim tolik potřebný keratin.

Účinný a pečující brazilský keratin

Brazilský keratin na vlasy byl vyvinut teprve nedávno, a to v roce 2006 v Brazílii. Od té doby se stal velmi oblíbeným přípravkem, který pokud žena jednou vyzkouší, už nikdy se jej nebude chtít vzdát. Má totiž neuvěřitelné účinky a stačí jedna aplikace, abyste byl poznat maximální rozdíl mezi zdravými a poškozenými vlasy.

Dopřejte svým vlasům kvalitu

Máte dvě možnosti: buď si brazilský keratin necháte aplikovat v salonu a utratíte za to tisíce korun, nebo si na stránkách keratin-shop.cz koupíte keratin Exclusive pro domácí použití. Ten vás bude stát pouhých 299 Kč.

Aplikace je úplně snadná, nebudete muset číst dlouhé návody a okamžitě si s ní budete vědět rady. Stačí jej nanést po celé délce vlasů pomocí rozprašovače a nechat působit. V případě potřeby jej pak můžete zažehlit.

Poslušný a upravený účes

Trápí vás zvlněné vlasy, které musíte neustále rovnat a to vám zabere spousty času? Navíc žehlička vašim vlasům na kvalitě také nepřidá…! Pak i na toto vám pomůže brazilský keratin. Ten vaši hřívu vyrovná na velmi dlouhou dobu a nezvlní se do obvyklých tvarů ani v dešti nebo ve vlhku.

Pokud hledáte to nejlepší řešení pro všechny typy vlasů, tak jste jej právě našli! Keratin Exclusive je tím nejlepším způsobem pro okamžité uzdravení vlasů a také pro jejich narovnání. Dejte sbohem roztřepeným konečkům a zapomeňte na poničené a vlnité vlasy. Nyní budou už jen krásné, hebké, rovné, bohaté a lesklé, dokonale zdravé a nepřehlédnutelné. Stačí vám k tomu jediný výrobek za skvělou cenu!