Péče o vlasy s profesionální výbavou

Pokud chcete doma pečovat v maximální možné míře o své vlasy, pak se stoprocentně neobejdete bez kvalitní výbavy. Ostatně pokud přijdete do nějakého profesionálního vlasového studia, tak okolo sebe uvidíte spousty různých nástrojů, které dokážou pečovat o vaše vlasy šetrně a především v komplexním slova smyslu. Jestliže se rozhodnete pro komplexní péči o vaše vlasy přímo v domácím prostředí, bude zapotřebí přesně vědět, jaké pomocníky si koupit a kde tak učinit. Podívejme se tedy podrobně na všechny, které budete potřebovat. Nabídneme samozřejmě i tip, kde nakoupit skutečně levně a pohodlně.

Profesionální kadeřnický fén

Základem celkové péče o vlasy je pochopitelně fén na vlasy. Ten lze samozřejmě v různých variantách. Většina fénů se ale nevyznačuje jak vysokou kvalitou, tak i tím, že by byla k vlasům nějak výrazně šetrná. Nákupem nevhodného fénu dochází k tomu, že vaše vlasy budou maximálně přesušené a mnohdy i spálené. Výbornou volbou mezi fény je fén VALERA Professional Metal Master 2000 Classic Light. Jedná se o profesionální fén vyznačující se především iontovým generátorem a jedinečnou Tourmaline technologií. Přirozený vznik ionů zajistí jemné, hladké a lesklé vlasy. Tak bude zajištěna maximální hydratace. Využít budete moci u tohoto fénu i šest kombinací proudu vzduchu. Jedinečný design fénu je typický i svou dlouhou životností a také ergonomickými tvary.

Kulma na vlasy jako samozřejmost

Hodně důležitou roli při péči o vlasy hraje i kvalitní kulma na vlasy. Doporučit bychom mohli celou řadu modelů kulm na vlasy. Vybíráme ovšem jednu, která svou technologií a provedením určitě zaujme. Jde o keramickou kónickou kulmu WELLA Professional ProCurl Conical. Tato kulma určitě nebude stát v cestě vaší fantazii a dokáže vytvořit opravdu hodně poutavé účesy, které stoprocentně zaujmou. Keramický povrch kulmy je speciálně upraven proto skluzu a špička je tepelně izolována. Topné těleso je řízeno mikroprocesorem, takže si můžete udržovat přesně takovou teplotu, kterou budete potřebovat. Regulace teploty je nastavena po 20 stupních. Celkově můžete nastavovat teplot až po 200 stupňů Celsia. Vynikající je i pohotovostní režim. Ten se zapíná po 45 minutách a k vypnutí kulmy dojde po 60 minutách. Není třeba nijak ovládat tlačítka.

Bez žehličky na vlasy se péče neobejde

Nezanedbatelnou úlohu v péči o vlasy sehrávají i kvalitní žehličky na vlasy. Jestliže chcete mít vlasy skutečně rovné, pak se její nákup v každém případ vyplatí. Naším tipem je úzká žehlička na vlasy REMINGTON S 6500 Sleek And Curl S6500. Tato žehlička je vybavena LCD displejem. Tato žehlička na vlasy zaujme již jenom Slim designem a typickými oblými hranami. Povrch je keramický a zahřátí žehličky proběhne za pouhých 15 vteřin. Kloub žehlících kleští je uzamykatelný a žehlička nabízí i automatické vypínání po 60 minutách. Vhodná je jak pro krátké, tak i pro polodlouhé anebo dlouhé vlasy. Žehlička na vlasy REMINGTON S 6500 Sleek And Curl S6500 padne perfektně do ruky, takže práce s ní bude maximálně pohodlná a zábavná.

Kde nakoupit výbavu?

Jestliže budete chtít, aby vaše péče o vlasy doma byla profesionální a splňovala všechny požadavky na kvalitu, pak nakupujte určitě u profesionálů. Kadeřnické potřeby Vlasy-Kosmetika.cz nabízí nejen všechny zmiňované ryze profesionální potřeby pro péči o vlasy, ale celý sortiment různých produktů, které vám vykouzlí dokonalý účes klidně i v domácích podmínkách. Prostřednictvím tohoto internetového obchodu si budete moci zakoupit profesionální zboží za skvělé ceny, které vás bezesporu v dobrém slova smyslu překvapí.